Vlajkonoška české výpravy Šárka Strachová balí na olympiádu

- Vlajkonoška české výpravy Šárka Strachová balí na olympiádu
Rubrika:  Ze společnosti

Vlajkonoška české výpravy Šárka Strachová balí na olympiádu

20.01.14, 00:00, autor: Kočička
Do zahájení XXII. zimních olympijských her zbývají pouhé tři týdny, přípravy vrcholí. Kufry do ruského Soči balí i česká medailová naděje a vlajkonoška národního týmu Šárka Strachová. Kromě sportovního vybavení v nich nebude chybět ani olympijská kolekce Alpine Pro, ve které český národní tým v čele s osmadvacetiletou slalomářkou nastoupí při slavnostním zahájení i na stupně vítězů. Právě přání, aby medailových úspěchů bylo co nejvíce, přijala Šárka spolu s oblečením od a olympijskou akreditací od šéfa mise Martina Doktora.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Účast na olympijských hrách je snem každého sportovce. Šárce Strachové (rozené Záhrobské), reprezentantce v alpském lyžování, se splnil již dvakrát, při posledních hrách ve Vancouveru vystoupala dokonce na stupně vítězů a po šestadvaceti letech získala pro  Českou republiku olympijskou medaili ze sjezdového lyžování.

 

Tehdy ještě netušila, že nejdůležitější boj, nikoli o zlato, ale o vlastní život ji teprve čeká. Elitní světová slalomářka stála po zdravotních komplikacích opět na začátku kariéry a krok za krokem znovu šplhala k vrcholu. Povedlo se. Na své třetí olympiádě navíc povede k medailovým úspěchům celý český tým, byla totiž vybrána jako vlajkonoška reprezentace.„Je to pro mě velká čest a radost, navíc jsem přesvědčena, že se bude opakovat historie a že naše výprava zaujme už během slavnostního zahájení. A pak samozřejmě svými sportovními výkony,“ směje se Šárka a naráží na úvodní ceremoniál letních olympijských her v Londýně. Tam se čeští sportovci představili v holínkách, jejichž fotografie obletěly svět a bez komentáře je nenechala přední světová média jako Washington Post nebo New York Times.

I v letošní kolekci, do které český národní tým již potřetí oblékla tuzemská sportovní značka Alpine Pro, jsou originální módní doplňky. Tím nejvýraznějším jsou huňaté beranice, které se bezprostředně po uvedení do prodeje staly hitem. Více než padesáti položkám, mezi kterými nechybí ani dětské oblečení, v českých národních barvách doplněných zlatou, symbolizující přání úspěchů nejvyšších.

 

 

Fotografie zvětšíte a do galerie vstoupíte poklepáním na libovlný náhled.

 

 

Více o oblečení na ZOH v Soči naleznete zde.

 
Zdroj: TZ
  • Mathias Matteo 26.06.22, 16:55

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
388326

RSS:
Toplist