Víte, za jak dlouho spálíte sušenku nebo tabulku čokolády? Možná vás to překvapí

- Víte, za jak dlouho spálíte sušenku nebo tabulku čokolády? Možná vás to překvapí
Rubrika:  Zdravá

Víte, za jak dlouho spálíte sušenku nebo tabulku čokolády? Možná vás to překvapí

04.06.24, 00:00, autor: Černovláska
Začínáte se cvičením a dokopat se do posilovny pro vás není nic jednoduchého. Nehledě na to, že ke cvičení potřebujete energii, kterou po celém dni v práci těžko hledáte. Tak se rozhodnete doplnit palivo rychlými cukry, vždyť o nic nejde, jdete přece cvičit. Jenže bohužel přijmout kalorie je mnohonásobně jednodušší, než je spálit. Často pak člověk od cvičení upouští, protože mu přijde, že nevidí výsledky, které by se měly po takovém úsilí dostavit.

Čtenost -   Diskuze: (5
 

Počty, ze kterých jde hlava kolem

Počítání kalorií se může zdát jako život otravující zbytečnost. Navíc pro každého jednotlivce bude vyhovující jiný denní kalorický příjem . A ještě k tomu všemu myslet na správné složení potravin. Pokud chceme nabrat svalovou hmotu, bez kvalitních bílkovin to nepůjde. Je vám už teď jasné, že při vašem vytížení nejste schopni ohlídat složení a množství potravin, které jíte? Svěřte se do rukou odborníků. V Teit Fitlab s vámi projdou vaše momentální stravovací návyky, navrhnou jídelníček na míru, s kterým vám bude zbývat síla na pravidelné cvičení a pomohou vám se do všeho pořádně opřít. Problémem nemusí být ani zdravotní omezení. V Teit Fitlab se specializují také na rehabilitace a trénink jsou schopni přizpůsobit vašim možnostem.

 

Osobní trenér není výsadou celebrit

Říkáte si, že přeci jen to musíte všechno zvládnout sami? Nemusíte. Dnes už osobní trenér nefunguje jen jako člověk, který vám ukáže, jak těžkou činku si máte vzít na posilování bicepsů. Je to poradce, trenér, osobní kouč a motivátor s odbornými znalostmi v jednom. S jeho pomocí dokážete dosáhnout požadovaných výsledků v mnohem kratším čase. Navíc je možné celý váš cvičební plán a jídelníček přizpůsobit jak vaším časovým, tak finančním možnostem. Pomůže vám zvyknout si na nové návyky, které se pak stanou vaší součástí. Už vám pak nebude připadat divné zacvičit si před odchodem do práce jógu a zbyde vám energie jít si ještě po práci zaběhat. Společně můžete docílit i významných změn ve vašich stravovacích návycích.

 

Kolik kalorií už je hodně

Pokud chcete zhubnout platí jednoduché pravidlo: vyšší kalorický výdej než kalorický příjem. Jedna mléčná Milka má 2 229 kJ, že ji občas sníte na posezení? Tak se připravte na hodinu v posilovně a další hodinu běhání na páse. Jedna malá Oreo sušenka má 218 kJ, na její spálení si vyšetřete nejméně 10 minut ze svého cvičení. Už vám to tak jednoduché nepřipadá? Nebojte se poradit s odborníky a začněte postupně pracovat na změně svých návyků.

 
Zdroj: TZ, FOTO: Shutterstock archív 2018
 • Hana 03.01.21, 18:25

  Rozbalit 1. Domácí posilovna

 • Hana

  Rozhodla jsem se trochu vybavit naši místnost navíc a udělat tam domácí posilovnu. Trochu jsem se zasekla při výběru rotopedu, kolik tak stojí kvalitní rotoped?

 • Klára 05.01.21, 23:06

  Rozbalit 2. Rotoped

 • Klára

  U rotopedu musíte řešit hlavně jeho nosnost, a váhu setrvačníku, který tvoří odpor při šlapání, také je dobré si pořídit rotoped s magnetickou brzdou

 • Hana 08.01.21, 10:27

  Rozbalit 3.

 • Hana

  Vy máte tento rotoped co tu popisujete? kolik stál cca? a kde jste ho pořídila? přišel vám domů v kuse nebo jste si ho musela sama sestavit?

 • Klára 11.01.21, 15:42

  Rozbalit 4.

 • Klára

  Ano, koupila jsem rotoped
  Rotoped HOUSEFIT TIRO 100 iTrain za 12 tisíc, se kterým jsem velmi spokojená s doručením až domů z obchodu fitham .cz k nákupu garantují i případný servis doma

 • Lenka 28.11.23, 07:51

  Rozbalit 5.

 • Lenka

  Já už tak nějak ano. Pořídila jsem si totiž perfektního pomocníka na cvičení, a to chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-candywatch-crystal-3-rose-gold/ , které dokáží měřit snad úplně vše. Nabízí nějakých 70 sportovních režimů, vše pak zaznamenávají do aplikace v telefonu. Funguje to prostě perfektně.

 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Zdravá"
Profil blogu
Založen:
11.9.2008 9:27:46

Přístupů:
2161671

RSS:
Toplist