Po Vánocích zpravidla zůstane spousta čokoládových figurek. Některým až do Velikonoc, kdy anděle a Mikuláše vystřídají čokoládová vajíčka, slepičky a zajíčci. Protože tomu tak bylo i u nás začala jsem zpracovávat tyto čokoládové přebytky do "Povánoční bábovky".