Video sexu Britney Spears

- Video sexu Britney Spears
Rubrika:  Ze společnosti

Video sexu Britney Spears

25.05.08, 08:15, autor: Černovláska
V posledním půl roce se často spekulovalo, zda skutečně video, na kterém je Britney Speras při souloži se svým krátkodobým a teď už i bývalým milencem Adnanem Ghalibem existuje.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Britney Spears se ocitla na přelomu roku ve vážných problémech. Soud jí odebral děti, ona sama strávila nějaký čas na detoxikační léčbě a našla si ne právě vhodného milence. Můžeme si říct, že si za tyto problémy může sama, to jistě ano, ale současně nám nedá ji nepolitovat.

 

Zřejmě to, že se dostala do víru vášně s fotografem, ale navíc paparazzim Adnanem Ghalibem, lez přičítat tomu, že  v důsledku ostatních problémů ztratila soudnost.  Tím spíše, že se s ním nechala natočit na video při souloži.  Nedokážu si  představit  nic šílenějšího,  než když si paparazzi štvaná celebrita, s jedním z nich něco začne a ještě si z toho nechá udělat záznam.

 

Dvouhodinová nahrávka, kterou Adnan Ghalib nabízí  nejvyšší nabídce, obsahuje  dlouhou předehru, kdy se Britney  svléka a dělá striptýz. Podle očitých svědků je tam  čistého sexu  pouhých 20 minut. Vzhledem k tomu, že tuto nahrávku vidělo několik na sobě nezávislých zdrojů dá se předpokládat, že skutečně existuje. Pokud se ovšem nejedná o reklamní trik zoufalé hvězdy. Její poslední album se údajně moc neprodává .... 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
381663

RSS:
Toplist