Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

17.09.08, 00:00, autor: J.Harcová
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá kartářka Jarmila Harcová.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 Veronika 27: Dobrý den, před nějakou dobou skončil dlouholetý vztah. Ráda bych zase našla někoho kdo by mě měl rád a vyšlo by nám to tenkokrát lépe, ale nějak se nedokážu dodpoutat od myšlenek na svého bývalého partnera. Můžete mi prosím říct, zda Vám karty neřeknou jestli mám nějakou naději? Jestli se mi povede konečně najít toho "pravého"?
Děkuj Veronika 27

 

 

 

Jarmila Harcová: Milá slečno Veroniko, i když to sama používám, tak žádná instituce s názvem "ten pravý" neexistuje. Jsou jen lidé, které potkáte a kteří se Vám nějakým způsobem dostanou do života a ovlivní ho - tu více tuméně. "Ten pravý" ve smyslu ten, který by nejvíce vyhovoval, žádný není. Řiká se také, "ten který je mi souzený". Ovšem v tom je obrovský rozdíl, protože ten, který je Vám souzený vůbec nemusí být někdo, kdo se k Vám hodí. Máte-li špatný osud, tak Vašim souzeným bude naprosto nevhodný člověk, který se k Vám mnohdy ani zdaleka nehodí.

 

Váš osud tak zlý není. Nicméně (a říkám to nerada, protože hru "přejdi tři řeky a tři palouky..."  známe z dětstí a je dost zprofanovaná) Vás čeká "hra na tři". Všimněte si, že ve Vašem životě častěji než komukoliv jinému vychází "do třetice". Ve Vašem případě  se jedná o dobré i zlé. Všechno se Vám vždy stane třikrát. V případě životních partnerů to bude platit též. Nemyslím teď nějaké drobné lásky  epizodní vzplanutí, ale skutečně velké vztahy, které ovlivní Váš život a zapíší se do něj.

 

Jste mladá žena, čeká Vás celý život. Všechno důležité, co se má ve Vašem životě stát je teprve před Vámi. Jakkoliv se Vám teď jeví důležitá minulost, ve světle budoucnosti šedne a bledne. V období po Vašich příštích narozeninách dojde k velkému životnímu zvratu. Dojde k úplné změně Vašeho života. Není jasné co bude příčinou, či nový partner, nebo jiné nečekané okolnosti, v každém případě - velké inscenace Vašeho života už mají první zvonění ...

 

Hodně štěstí slečno Veroniko

 

 

Dotazy na naše věštce, Jarmilu Harcovou a Rudolfa Hlouška, posílejte prosím na adresu redakce@zenax.cz

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2946627

RSS:
Toplist