Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

10.09.08, 00:00, autor: J.Harcová
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá kartářka Jarmila Harcová.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Jitka,43 let, Jablonec nad Nisou: jsem neštastná, osamělá, nic mě nebaví - po 23 letech manželství se manžel rozhodl, že se mnou už nechce žít a já se s tím moc špatně vyrovnávám ...čeká mě změna zaměstnání, stěhování a já nevím jak to zvládnu - pověste mi prosím- jak to dopadne - jak na tom budu finančně... a co do budoucna-čeká na mě někde ještě kousek štěstíčka nebo budu sama

 

 

Jarmila Harcová: Milá paní Jitko, nač ta pohřební nálada? Doby, kdy byla žena ve Vašem věku už odepsaná a stará jsou dávno pryč. Jste žena v plném rozpuku a máte život před sebou. Nebojte se začátku. Těšte se, Vyplula jste ze stojatých vod svého minulého života. Nic Vám nebrání začít nový. Já vím, že máte velké obavy. Prakticky ze všeho. Jste zvyklá, že spoustu věcí vyřizoval partner, jste zvyklá se s ním radit a brát ohledy na něj. Vždyť jenom to, že už nemusíte třeba vařit  jídla, která jemu chutnají a Vám ne, je přece znakem svobody. Já vím,  že se jí bojíte. Je to jako s divokým zvířetem, které bylo chováno v kleci. Když ho pak vypouštějí do přírody, bojí se svou klec opustit. Přece jenom tam to zná a je si tam jistější. Nevidí pozitiva svobodného života, vlastního rozhodování a dělání si věcí podle svého. Paní Jitko, Vy se především postavte před zrcadlo a otevřeně si řekněte, co se Vám líbí a co ne. Co je potřeba změnit a jak. Klidně si kupte nějaký třeba posilovací stroj, naplánujte si co budete dělat a vytyčte si cíle do kdy.

Řeknu to kapánek jinak. Potřebujete se zaměstnat, nepřemýšlet nad tím co bylo, nezaobírat se minulostí, ale hledět do budoucna. V žádném případě žádné ublíženecké postoje, žádné naříkání a fňukání. Když se Vám podaří tento sebevědomý postoj přijmout za vlastní, pak budete velice spokojená. Za nějakou dobu budete dokonce za celou tuto situaci ráda. Zahrabávala byste se zbytečně vedle někoho, kdo o Vás nestojí a kdo Vás neocení.

To není konec ničeho, paní Jitko. To celé je úplně nový začátek. Čeká Vás nová etapa života. Noví partneři (ano, postupně budete mít několik dalších partnerů), nové zkušenosti, nová práce - nová paní Jitka. Tak už se nebojte. Budete spokojená.

 

 

 

 

Dotazy na naše věštce, Jarmilu Harcovou a Rudolfa Hlouška, posílejte prosím na adresu redakce@zenax.cz

 

 

 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2946571

RSS:
Toplist