Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

03.09.08, 00:00, autor: R.Hloušek
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá věštec Rudolf Hloušek.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Sharii, 19 let, Brno: Dobrý den, mám takový menší dotaz. Mám šílený strach z budoucnosti a nevim, co se bude dít. Někdy propadám depresim. Zatim v mém životě nebylo nic, z čeho bych měla mít radost. Tak se zeptám, co mě čeká a nemine? Děkuji moc, snad mi pomůžete se toho strachu zbavit.

 

 

 

Rudolf Hloušek: Milá Sharii, já nemám tu moc, abych Vás zbavil strachu. Věřte mi. Vy máte příliš velká očekávání. Cítíte se teď velmi rozervaná, ale souvisí to především s Vašim věkem. Potřebujete nutně lásku a přitom to nerada přiznáte. Vy s obáváte, že nebudete mít v životě štěstí a nenajdete nikoho, kdo by Vás opravdu miloval. Dejte si velký pozor, abyste svou velkou touhu po lásce nerozmělnila v drobných epizodkách či v náhodných známostech. Kvantita neznamená kvalitu a i když jsou velké ženy, které utápějí své zoufalství a žal v náručích mužů, kterými ve skutečnosti pohrdají, Vy si ten osud neordinujte.

Potká Vás velká láska. Tedy něco, čemu Vy budete moc věřit. Budete šťastná, ale strach který je ve Vás teď a který pramení někde hluboko v dětství, Vás požene do obav o  lásku. Budete se bát, aby všechno dopadlo dobře a čím víc budete mít obavy, tím hůře to ponese Váš partner. Pokud si včas uvědomíte, že jsem Vás před tím varoval, tak možná tento vztah ustojíte. Pravděpodobně se ale bude partner s Vámi cítit jako ve "vězení" a uteče Vám. Dlouho se z toho budete vzpamatovávat a budete na tento vztah vzpominat celý život. Budete si ho idealizovat a litovat všech svých chyb. Bude pro Vás velkým mementem.

 

V budoucnu budete mít nejméně jedno dítě a bude pro Vás  překvapením. Čeká Vás  nepříjemná tragická ztráta blízké osoby, ale neměl by to být partner, spíš pokrevní příbuzný.

 

Hodně štěstí slečno Sharii a nechcete-li se opravdu bát, tak nečtěte mystické věci o ďáblech a strašidlech, ať si je do svého života skutečně nepřivedete, jste jim teď příliš otevřená.

 

 

 

 

Dotazy na naše věštce, Jarmilu Harcovou a Rudolfa Hlouška, posílejte prosím na adresu redakce@zenax.cz

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2946630

RSS:
Toplist