Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

27.08.08, 00:00, autor: Černovláska
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá kartářka Jarmila Harcová.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Šárka, 19 let: Dobrý den, měla bych jeden malý dotaz a doufám, že bude ve vašich silách mi ho zodpovědět! Mám ráda jednoho muže, on mě také(aspon to tvrdí:)), ale něco se mezi námi stalo a zůstáváme nadále přáteli, on se prý nechce vázat, ale netvrdí mi, že nikdy nebudeme moct být spolu. Nevim, asi si není jistý, že bysme spolu mohli být šťastni. A proto se vás chci zeptat, jestli spolu budeme do konce letošíního roku 2008 a jestli o mě pořád stojí tak jako na začátku!

 

 

 

Jarmila Harcová: Vážená slečno Šárko, i bez toho, abych Vám vykládala karty mohu říct jednoznačně zkušenost prověřenou věky:  Jakmile Vám muž nabídne přátelství - nestojí o Vás. Obvyklé: "Víš co, budeme kamarádi" je jen jednou z forem rozchodu. Většinou nastává právě toto v okamžiku, kdy partner zjistí, že mu chybí zamilovanost. Tedy - má Vás rád, ale na to, aby byl zamilovaný a šťastný to nestačí.

Pokud se podívám do karet, pak kromě toho, že potvrzují to co jsem už řekla, tedy, že Vás nemiluje, tak vidím další nebezpečí. A to je Vaše láska k němu. Dejte si na to velký pozor. Pokud se mu budete vnucovat a podbízet, je velká pravděpodobnost, že na Vaši "hru" přistoupí a po nějakou dobu bude užívat toho co mu sama dáváte zadarmo. Ale od samého počátku bude vědět, že jste jen přestupní stanice, než potká "tu pravou". Nedělejte to, budete toho hluboce litovat.

 

Naštěstí jste ve věku, kdy se střídají prudké lásky a prudká prucitnutí takovým tempem, že Vás moje odpověď v tuto chvíli už ani nezajímá :) Čekají na Vás další. Skvělí i méně skvělí kluci. Budete v životě hodně milovaná a hodně šťastná.

Užijte si to, slečno Šárko!

 

Dotazy na naše věštce, Jarmilu Harcovou a Rudolfa Hlouška, posílejte prosím na adresu redakce@zenax.cz

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2946729

RSS:
Toplist