Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

01.04.09, 00:00, autor: R.Hloušek
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá astrolog Rudolf Hloušek.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Dotaz od čtenáře Vladimkon: Dobrý den, prostřednictvím Vaší redakce mám dotaz na věštírnu - Bude 3. světová válka , jak ji předpověděl Nostradamus ? A jak se dotkne Česka ? děkuji

 

 

 

Rudolf Hloušek: Odpověď je jednodušší než si myslíte. Ano, Nostradamus měl pravdu. Stejně jako všichni velcí vizionáři. Ostatně, na toto člověk nemusí být astrolog, kartář ani jiný věštec. Stačí znát dějiny. Lidstvo vedlo války od první chvíle, kdy se první pračlověk vzpřímil a do ruky uchopil klacek, aby jím ubil člena cizí smečky jen proto, že byl právě cizí.

K válce se přibližujeme stále víc a i toto je laciné vyjádření. Připustíme-li totiž, že válka bude, pak každý posun po časové ose kupředu znamená samozřejmě přiblížení. Ale zanechme filozofování.

 

To co Vy ve svém dotazu nazýváte 3. světovou válkou, my tak nikdy nenazveme. Nikdo z nás, co teď tato slova čteme, nebudeme vědět, že jsme ve 3. světové válce. Tak ji totiž nazvou až dějiny a to v době kdy my už tady nebudeme.

 

Jak se dotkne Česka? Hodně. Ale zase Vás mohu ujistit, že se není čeho bát. Dotkne se nás totiž tak hodně, že nebudeme mit čas si to vůbec uvědomit. Ne, nemusíte se bát dlouhého umírání v chaosu, násilí, hladu a bídě. O takové věci v této válce opravdu nepůjde.

 

A závěr je takový. Nebojte se toho. Tahle planeta se s tím vyrovná jako se vyrovnala ve svých stamiliony let trvajících dějinach vždycky. A my nejsme první "vyspělá" civilizace, která byla smetena z jejího povrchu. Žijme dokud můžeme a neztrpčujme si život maličkostmi. Prožívejme si své lásky, radosti i bolesti. A využívejme každého dne, abychom nepromarnili ani jediný.

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2055648

RSS:
Toplist