Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

09.05.09, 08:13, autor: R.Hloušek
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá astrolog Rudolf Hloušek.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Renata, 36 let: Nedalo mi to, abych se neozvala i já a nepožádala o pomoc. Potřebovala bych vědět, jestli mě v budoucnu čekají nějaké zásadní změny v osobním životě - ty k lepšímu nebo i karamboly. Vím, že život je plný krásných i zlých období a událostí. Cítím se však unavená a pokud mě čeká něco krásného, chci se na to těšit, a pokud něco zlého, chci se na to připravit. Na svůj dosud celkem krátký život jsem si toho prožila hodně, co mi spíše ubírá síly. Stane se v blízké době něco, co by mě energií nabilo a udželo ji? Jako máma jsem šťastná, protože mi mé děti dělají velkou radost a jsou báječné, ale jako žena jsem (až na jedno hodně krátké období) nezažila normální fungující vztah a vždy jsem na všechno byla úplně sama. Poznám šťastný a trvalý partnerský vztah.
 
Jako mladičká jsem na věštění, horoskopy apod. vůbec nevěřila. Když jsem si po rozvodu přečetla co bylo předpovězeno mému manželství, zůstala jsem jako opařená. Bylo tam detailně popsáno vše, pro co bylo oněch 14 let pro mě utrpením.
 
Děkuji.
 
Renata

 

 

 

Rudolf Hloušek: Vážená paní Renato, sama to cítíte a vidíte dobře: "jako žena jsem (až na jedno hodně krátké období) nezažila normální fungující vztah a vždy jsem na všechno byla úplně sama..." Ano, přesně to je Vaše síla. Jen Vy to tak nevnímáte. Vy jste velice silná osobnost, dokážete si svůj život řídit a organizovat sama a zvládáte to perfektně. A tady je Váš kámen úrazu. Díky této své síle a schopnosti máte partnery, kteří na toto hřeší a nechávají všechno na Vás. Zřejmě i fyzickou práci, ale já mám teď na mysli fungování vztahu. Jak ráda byste byla roztomilou ženuškou a nechala se hýčkat... Nevěřte tomu, Vy byste to dlouho nevydržela a pokud se do této polohy nastylizujete, počítejte s tím, že to nevydrží, praskne to a bude to ještě horší. Z Vás nikdy uvrněná kočička na mazlení nebude. Jste pořádná lvice a dokážete se o sebe a svá mláďata pořádně porvat. Až tak, že se Vás skuteční lvi bojí, vyhýbají se Vám velkým obloukem a Vám se dostávají jen muži (lvi), kterým taková situace vyhovuje (tedy často nevyzrálí, nesamostatní nebo líní). Jenže!!! - Vám takoví muži nevyhovují, vy byste raději opravdového lva se vším všudy - a bludný kruh je uzavřen.

 

Co Vám poradit? Víte, nemá smysl nic lámat přes koleno. Z vlčice ovečku neuděláš. Takže Vaše velká šance tkví v tom si svá omezení ve výběru partnera uvědomit a smířit se s nimi. Nehledejte žádné chiméry a věčné lásky. Hledejte přítele. Někoho, s kým se cítíte skvěle i bez mileneckého vztahu. Někoho s kým máte společné koníčky, zájmy. A z takového kamaráda by se měl stát Váš partner. Takový, se kterým si můžete o všem popovídat, takový, kterému se můžete svěřit a on Vás pochopí, ale vlastně - takový, kterému se ani svěřovat nemusíte, protože pochopí dřív, než byste to mohla udělat.

 

Ano, budete spokojená a šťastná. Jen jste potřebovala vědět, kde vlastně Vaše štěstí leží.

 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2055655

RSS:
Toplist