Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

17.02.09, 00:20, autor: R.Hloušek
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá astrolog Rudolf Hloušek.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Kamila, 26 let: Dobrý den,
ráda bych Vás poprsila o radu. Mám přítele s kterým jsme se rozešli po sedmi letech. Stále spolu bydlíme v jedné domácnosti a máme společné závazky a dva psi :) V jeho životě nastaly změny..nová práce, příležitosti a také nová žena. Je to klegyně z práce. Je mladá 22 ale..nejsem si jistá, že její city jsou tak úplně čisté jak by se mohlo zdát..neznám ji, ale podle fotky..Chtěla bych Vás poprosit jestli by jste mi nemohli poradit co a jak mám udělat do budoucna..Byla bych ráda kdyby se náš vstah po všem co mám za sebou a spol. dal opět do pořádku, ale nejsem si jitá jestli (myslím si to), že by to chtěl i on..má dost problémů a podle mého názoru je to jeho útěk od toho všeho, ale zároveň si myslím, že spoustu věcí nedomýšlí..jaké by to mohlo mít následky..Jsem z toho velmi nešťastná a už nevím co mám dělat..nejsem v pozici kdy bych měla tlačit a dávat ultimáta..to ani nemám v povaze, ale s tou to situací se to dlouhodobě vydržet atky nedá..Proto Vás chci poprosit je zde ještě nějaká naděje nebo už je na všechno pozdě?

Děkuji Vám za Vás čas a pochopení a budu velmi ráda, když mi poradíte co v této situaci dělat.

 

 

Rudolf Hloušek: Paní Kamilo, rovnou Vám mohu říci, to co sama velice dobře cítíte a víte - tohle se spravit tak, aby to nebolelo, prostě nedá. Naše kultura, bohužel, nevěře připisuje význam, který tento akt nemá. Řekněte mi sama, kdybyste neměla vlastnické cítění vůči Vašemu partnerovi, vadila by Vám jiná žena? Pro ilustraci - vadí Vám, když se naobědvá v restauraci a tudíž nejí Vaše jídlo? Myslím, že ne. Kdybyste dokázala  takto přistupovat i k tomu, že Váš partner prostě potřebuje změnu i v citovém a sexuálním životě Váš vztah může pokračovat, protože ho vidím jako v podstatě dobrý.

Nevím jestli to dokážete, ale věřte mi a to Vy víte taky, že žádný "nůž na krk" tohle nespraví. V první řadě si tedy řekněte co chcete Vy sama. Chcete od něj odejít a ztratit ho? Ne? Pak to nedělejte a vyčkejte. Tyhle "lásky ze zaměstnání" nemívají nijak trvalý základ. Rozbít to můžete jen Vy sama svým spěchem. Dejte mu čas. Dejte mu příležitost, aby pochopil, že Vy jste pro něho jistota a že Vy jste ta chápavá a rozumná. Chovejte se jakoby se nic nedělo a časem se to upraví. Že to chce moc síly - ano to chce. Ono totiž není hrdinství ze vztahu utéct, skuteční hrdinové zůstávají a bojují. Utíkají jenom srabi a zbabělci. Jestli Vám ten muž stojí za to, nevzdávejte to. Přijměte skutečnost takovou jaká je a jděte do toho. Poslední věc - ta žena Vám ho odvést nemůže, vyhnat ho můžete jen Vy sama přímo, nebo svým chováním.

 

Hodně štěstí  paní Kamilo, jste statečná, dokážete se s životem porvat ...

 
  • janina 08.03.09, 16:33

    Rozbalit 1. nevěra

  • janina

    Dobrý den. Mám dojem že mi je muj manžel nevěrný . Já jsem to zjistila že si piše z kolegini z prace. Tak jsem šla to vyřešit s ni a oni oba mi tvrdi že jsou jenom kamaradi ale mě se to nezda . Manžel 20.11.1971 ja 11.07.1970. Chtěla bych se zeptat jestli je to pravda co mi tvrdi oba ,že jsou jenom kamaradi? A co nás čeka tuten rok 2009 a to po finančni strance a zdravotní? Děkují za váši odpověd Janina.

 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2055593

RSS:
Toplist