Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

09.07.08, 00:00, autor: R.Hloušek
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá věštec Rudolf Hloušek.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Květa: Jsem zamilovaná asi do workoholika nebo maminčinýho mazánka. Už roky se spolu scházíme, miluju ho, ale času pro mně má velmi málo. Ve většině případů vyhrává nějaká práce či úkol od maminky. A já plápolám někde na konci. Přesto bych si s ním moc přála založit rodinu, ale on má stále dost času. Jak to s námi dopadne? Budem spolu někdy žít a mít děti?

 

 

Rudolf Hloušek: Milá slečno Květo, muž kterého jste si vybrala se pro Vás nenarodil. Stává se to a samozřejmě je možné to zlomit přes koleno a jít do toho i přes nepřízeň osudu. Nepokoušejte však svoje štěstí. Ať Vás ani ve snu nenapdne to "zaonačit" tak, abyste s ním otěhotněla. Připravila byste si tím doslova slzavé údolí. Na rovinu Vám říkám, slečno Květo, jděte od něj. Sama. Prostě mu řekněte, že máte pocit, že je váš vzájemný vztah bez vývoje a že to dál nebudete prodlužovat. Pokud to celé nikam nevede je to ztráta času. Dobře pak sledujte jeho reakci. Ale pokud jste na něj už někdy podobně tlačila (jakože ano), pak nemá smysl ani tento drobný test. Vy máte něco, co Vás trápí. Nejsem si teď úplně jist, jestli se to týká vzhledu, nebo skryté nemoci, nebo je to něco za co se stydíte a proto se trošku bojíte jít do nového vztahu. Říkáte si, že tenhle muž už to o vás ví, tak je jistější než jít do rizika, že si kvůli Vašemu problémku jiného nenajdete. Ale je to nesmysl. Především člověk, se kterým jste nyní, zná Vaši slabinu a chová se k Vám tak jak se chová právě proto, že mu to vy dovolíte. Vy na sobě musíte trochu zapracovat, buďto po fyzické stránce, nebo se dát dokupy po psychické. A věřte mi, není to tak těžké jak se Vám teď zdá. Dejte do toho nějakou energii a čas a věřte mi, že budete velice spokojena s výsledkem. Pak si najdete partnera a budete mit děti. Osud Vám však chystá jedno velké překvapeni ... Hodně štěstí, slečno Květo - máte ho ve svých rukou!

 

 

Dotazy na naše věštce, Jarmilu Harcovou a Rudolfa Hlouška, posílejte prosím na adresu redakce@zenax.cz

 
 • Neregistrovaný 11.07.08, 13:37

  Rozbalit 1. Nechapu

 • Neregistrovaný

  jak nekdo muze verit na vestce?!!

 • Neregistrovaný 11.07.08, 13:37

  Rozbalit 2. Re: nechapu

 • Neregistrovaný

  nahodou ja jsem jednou u vestce byla a naprosto mi zmenil zivot!

 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2055581

RSS:
Toplist