Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

25.06.08, 00:00, autor: R.Hloušek
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá věštec Rudolf Hloušek.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Alena z Brna, 36 let: Dobrý den, jsem rozvedená a mám malého syna, kterému je 10 let. Jsem soběstačná, vykonavám zaměstnání, které slušně uživí mě i syna. Chci si od mužů odpočinout a nechci se vázat. Rozhodla jsem se, že si začnu románek se zadaným nebo ženatým partnerem. Aby mi právě nehrozilo, že by se mi pověsil na krk, abych na něj nemusela prát a žehlit, aby za mnou přišel vždy usměvavý a v náladě. Upřímně, vyzobat jen rozinky a práci kolem něj ať dělá někdo jinej. Problém je ale v tom, že ač jsem si vyhlédla dva velmi vhodné partnery, oba o pár let mladší: Jeden s těhotnou manželkou (což je pro mě jistota, že mi snad nezůstane na krku) a druhej by se měl každou chvíli ženit (no doufejme, také ho nechci), tak to najednou nemůžu udělat. Chtěla jsem skutečně jen nazávazný sex a mazlení a ještě jsem to neudělala ani s jedním, ale už teď se cítím strašně poníženě. Mám do toho vůbec jít? Děsí mě jen ta představa, že budu někomu sloužit jako nafukovací panna. Ale to jsem přece chtěla, nebo ne? Poraďte mi.

 

Rudolf Hloušek: Milá paní Aleno, přesně takhle to vypadá, když si lidé myslí, že mohou překročit vlastní etické a morální hranice. Ačkoliv u Vás je to kupodivu o etice a morálce až v druhé řadě. Vás odrazuje od Vašeho plánu především Vaše pýcha. Ale ano, je to tak, nebraňte se. Vás ponižuje představa, že nejste ta první. Naopak. Že byste měla být jen výplň, zábava, náhražka. Prostě, nemusím mít vůbec žádné věštecké schopnosti abych Vám rovnou mohl říct - tohle není pro Vás. Tato role Vás neuspokojí a ujišťuju Vás, že byste se po tom cítila mnohonásobně hůř než teď. Naštěstí vím, že ta Vaše jinak veskrze negativní vlastnost, tedy ona zmíněná pýcha, Vám nedovolí podobnou záležitost uvést do praxe. Vy neumíte být ta druhá a v partnerském, byť i čistě mileneckém vztahu, dokonce nedokážete být ani ta první - Vy musíte být JEDINÁ. Mám pro Vás jiné řešení, paní Aleno. Nehledejte si záměrně ženaté ani zadané muže. Především je dost svobodných v dnešní době, kteří se nechtějí vázat, ale s atraktivní ženou jako jste Vy, rádi poměr budou udržovat a to i dlouhodobý. Nicméně, u Vás dlouhodobý nebude. Nejpozději do Vánoc letošního roku v tom budete zase lítat. Ano, je zbytečně se bránit. Ještě letos se opět zamilujete a dle Vašich vlastních slov "budete mít chlapa na krku". Útěchou Vám může být, že s tímhle, co s ním strávite letošní Vánoce, budete opravdu spokojená a šťastná a zůstanete s ním .... Teď vlastně ani nevím jestli jsem Vás potěšil nebo ne, ale Vy jste mě opravdu pobavila. Hodně štěstí, paní Aleno.

 

Dotazy na naše věštce, Jarmilu Harcovou a Rudolfa Hlouška, posílejte prosím sem

 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2055641

RSS:
Toplist