Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

08.10.08, 00:10, autor: J.Harcová
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá kartářka Jarmila Harcová.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Monika. 22 let:

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, mám přítele, který je o dost starší - o 30 let.  Věk v tom roli nehraje, ale spíše to, že byl 3x ženatý, z posledního manželství má syna, kterého nadevše miluje.  Jsme spolu 5 měs. A já bych ráda příští rok miminko, ale nevím , zda je na to připravený.  On má strach, jak byla ta zklamání z minulosti.  Chce čekat tak dva roky, já vím, že pokud člověk zažije taková zklamání, že má strach. Chtěla bych jen vědět, kdy je vhodný doba na početí miminka a jestli karty ukáží i přibližně kdy.

 

 

 

Jarmila Harcová: Milá slečno Moniko, Váš přítel má pravdu. Počkejte nejméně dva roky. Vy jste mladinká, není jediný důvod proč byste měla spěchat s miminkem. Dva roky není tak dlouho a já vím, že Vám ty dva roky, které si teď uložíte, zachrání velký kus zkaženého života.

 

Váš přítel, ač Vy ho teď vidíte jako oběť a jako toho, kdo je moc zklamaný, má svůj lví podíl na svých předchozích třech rozvodech. A bylo by hloupé se domnívat, že tomu tak není. Teď i do budoucna si vždycky opakujte a mějte na paměti, že muž, který odejde od svého dítěte, které není dospělé a které ho potřebuje, není vhodný partner pro rodinný život. Může být zábavný, může být skvělý milenec, může být zajímavý a přitažlivý, ale to jsou všechno znaky skvělého přítele, ale ne partnera pro život.

 

Kde máte napsáno a zaručeno, že stejně jako opustil svého syna, neopustí i Vaše dítě? A to, jak svůj rozchod prezentuje on, je jen velmi neobjektivní hodnocení skutečnosti. Pokud tvrdí, že je to vina jeho bývalé ženy, nevěřte tomu. Nikdy není vina na jedné straně, i když se to tak obě strany snaží odprezentovat.

 

Věřte mi, že pokud se do tohoto vrhnete bezhlavě, budete jen čtvrtou manželkou a určitě ne poslední. Dejte tomu čas. Za dva roky poznáte to, co teď nevidíte a možná i pochopíte, proč je tak moc v manželství neúspěšný.

 

 

 

 

 

Dotazy na naše věštce, Jarmilu Harcovou a Rudolfa Hlouška, posílejte prosím na adresu redakce@zenax.cz

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2946642

RSS:
Toplist