Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

01.10.08, 00:00, autor: R.Hloušek
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá věštec Rudolf Hloušek.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Květa, 30 let, Jaroměř: Dobrý den!  Už bych se ráda vdala a založila rodinu. Můj přítel je momentálně pracovně v zahraničí a má se vrátit na Vánoce. Splní se mi s ním tenhle sen, až se vrátí?  Předem děkuji za odpověď, Květa

 

 

Rudolf Hloušek: Vážená paní Květo, letos na Vánoce to ještě určitě nebude. Dokonce to vypadá tak, že Vás čeká ještě poměrně složité období, kdy budete dokonce váhat, jestli si přejte právě toho partnera. A budete se ujišťovat, že jste na něj zvyklá a že s ním chcete přece být. Čeká Vás nemilé překvapení, ze kterého nebudete mít radost a se kterým se budete muset težce vyrovnávat.

Rodinu mít nepochybně budete, dokonce v perspektivě do dvou let. Ale všechno bude jinak, než si představujete teď. Přesto, ať už Vás potká cokoliv, věřte tomu, že máte v životě velké štěstí, protože u Vás platí víc než u jiných, že všechno zlé, co Vás potká je k něčemu dobré.

 

A ještě jednu věc na závěr. Ztratíte, nebo možná už jste ztratila něco, co Vás strašně moc mrzí. Netrapte se. Dostane se to k Vám zpátky.

 

 

 

Dotazy na naše věštce, Jarmilu Harcovou a Rudolfa Hlouška, posílejte prosím na adresu redakce@zenax.cz

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2946586

RSS:
Toplist