Veronika Machová a Hana Věrná rozvášnily při focení sexy fotek Milana Šteindlera

- Veronika Machová a Hana Věrná rozvášnily při focení sexy fotek Milana Šteindlera
Rubrika:  Smyslná

Veronika Machová a Hana Věrná rozvášnily při focení sexy fotek Milana Šteindlera

28.04.11, 14:16, autor: Plavovláska
Česká Miss World 2010 Veronika Machová a Vicemiss ČR 2009 Hana Věrná dostaly atraktivní nabídku na focení kampaně k nově představovanému českému filmu Czech Made Man. Blonďaté krásky se při focení v ateliéru Jakuba Ludvíka odvázaly natolik, že přivedly do rozpaků i jednoho z hrdinů filmu, herce Milana Šteindlera. Ten později pózoval obklopen atraktivními dvojčaty, filmovými lesbičkami.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Šteindler patří mezi hlavní hrdiny filmu, který byl ve středu představen českému publiku a přichází do českých kin. Jakub Ludvík fotil v ateliéru nejen Milana Šteidlera, ale pozval si i missky Machovou a Věrnou, pro které byla nabídka na focení promotion fotek zajímavou pracovní příležitostí. 

Fotografie zvětšíte poklepáním na náhled

 


 
 

Na fotkách se sexy modelkami zapózoval i pravý Czech Made Man. Kdo je osobou, jejíž život inspiroval tvůrce natolik, že podle jeho životních zážitků natočili celý film v podobě české černé komedie? Věrná i Machová to vědí, české publikum se to ale zřejmě nedozví. „Focení bylo velmi zajímavě koncipované a pózování s reálným hrdinou celého filmu bylo zábavné. S Verčou, panem Šteindlerem, Jakubem Ludvíkem i živým hrdinou filmu jsme se hodně nasmály,“ prozradila k focení Věrná, ale totožnost modela na fotkách prozradit nechtěla.V novém českém filmu režiséra Zdeňka Řehořka založeném na skutečném příběhu ztvárnil hlavní roli Jan Budař, dále dostali příležitost Jana Krausová, Kateřina Brožová, Petr Čtvrtníček i Antonín Duchoslav. „Někteří herci měli jen jeden natáčecí den, ale jejich role byla pro sledovanou životní dráhu hlavní postavy zásadní a charakteristická. Všechny role byly napsány podle konkrétních situací a osobností, které ovlivnily život skutečného českého byznysmena, předobrazu hlavního filmového hrdiny,“ upřesnil režisér filmu Tomáš Řehořek a uvedl, že tvůrce i produkce filmu byli rádi, že epizodní úlohu přijal i bývalý prezident pan Václav Havel.

 

 

O filmu:

Už jako kluk pochopí,  že spolehnout se musí jedině sám na sebe. „Totáčem" 80. let kličkuje nepříliš vzorově a přelomový listopad prožije rovněž nezvykle - mezi blázny v léčebně. Po revoluci už to jede, ba letí. Nahoru, ale i dolů. Do Německa a zpátky. Na Pankrác a zpátky. Do Číny a zpátky. Vše je tak snadné, až je to k smíchu. Může za ten rozlet chytrost nebo vychytralost? Z netušených a nekonečných možností internetu vyroste ve finále virtuální blahobyt. Hrdina má všechno, dokonce plánuje hodně netradiční rodinu...Vypadá to na happyend, ten se ovšem stylově zvrtne. Více informací o filmu: www.czechmademan.cz

 
Zdroj: TZ
 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1759466

RSS:
Toplist