Verešová se šla bodnout!

- Verešová se šla bodnout!
Rubrika:  Ze společnosti

Verešová se šla bodnout!

01.03.12, 09:53, autor: Kočička
Taková nehoráznost! Během let strávených v modelingu čelila Andrea Verešová nejednomu útoku závistivých kolegyň, muži s ní ale vždy zacházeli v rukavičkách. Až do teď! Moderátor Míra Hejda se totiž nezdráhal a opakovaně jednatřicetiletou modelku vyzval, ať se jde bodnout.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Odpovědí na moderátorovu troufalost kupodivu nebyla ostrá výměna názorů, jak by se u temperamentní rodačky ze Žiliny dalo čekat, ale nadšený souhlas. Když jde o dobrou věc, neváhá totiž půvabná brunetka přiložit ruku k dílu. A to doslova! Spolu se zpěvákem Markem Ztraceným a kapelami L. A. a Madrage nastavila svou útlou paži k odběru krve v plzeňské nemocnici.„Když mě Míra oslovil, dlouho jsem se nerozmýšlela, cítím to jako svou povinnost. Dnes pomůžu někomu já, zítra může pomoct někdo mně nebo mým dětem,“ svěřila se Verešová, která se charitativního projektu s názvem Voda živá rádia Kiss Proton, jehož cílem je podpořit dobrovolné dárcovství krve a poukázat na dlouhodobý nedostatek nejcennější tekutiny v jednom z nejvytíženějších zdravotnických zařízení v zemi, účastnila už podruhé. A jako zkušená dárkyně zvládla nejen samotný odběr, ale i malé drama, o které se postaral bubeník skupiny L. A. Honza Bohunčák. Tomu se po úbytku tělní tekutiny udělalo mdlo, po chvíli strávené v odběrovém křesle se však rychle vzpamatoval.„Obětovat pár minut pro záchranu jiných životů beru jako samozřejmost. A nejen já, ostatně důkazem toho je, že se nás na transfuzním oddělení sešlo mnohem více než loni. Navíc jsem zjistil, že by člověk ten den neměl umývat nádobí. A to za jedno štípnutí rozhodně stojí,“ vtipkoval Míra Hejda. Moderátorovi a iniciátorovi dobročinné akce překazilo vloni příspěvek do krevní banky nachlazení, o to větší měl radost, že tentokrát mu sestřičky žilou pustili. Jediným, kdo se nakonec bodnout nešel, zůstal Marek Ztracený. Zpěváka paradoxně nezradil zdravotní stav, ale paměť. Zapomněl si totiž doma občanský průkaz!

 

 

 

Míra Hejda

 
Zdroj: TZ
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:05

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
392111

RSS:
Toplist