Vendula Auš Svobová: Těhotenství bylo nejkrásnějším obdobím v mém životě

- Vendula Auš Svobová: Těhotenství bylo nejkrásnějším obdobím v mém životě
Rubrika:  Ze společnosti

Vendula Auš Svobová: Těhotenství bylo nejkrásnějším obdobím v mém životě

03.11.11, 00:05, autor: Plavovláska
Syn Venduly Svobodové Jakub je čerstvým prvňáčkem. Má ale trochu jiný život než jeho vrstevníci. Musel si zvyknout na množství fotografů a nebude trvat dlouho, kdy si přečte první palčivé titulky v tisku.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Nesnáší kamery a z mediální pozornosti má trauma. „Je pak zakřiknutý, a proto se ho před médii snažím chránit. Na to, že vidí své fotky v novinách, si sice zvykl, ale pokud to jen trochu jde, držím ho od médií dál,“ prozradila Vendula Svobodová moderátorce Ivě Kubelkové důvod, proč Jakub chybí na natáčení pořadu Máme dítě. Když maminka pracuje, stará se o malého Jakuba chůva, kterou Svobodovi zdědili po dětech podnikatele Petra Kratochvíla a Vendula si ji nemůže vynachválit. „Jsme skutečně velmi rádi, že ji máme, Jakub ji má velmi rád a já k ní chovám bezmeznou důvěru,“ svěřila se Vendula v pořadu TV Barrandov s tím, že ale dělá maximum, aby svého syna nezanedbávala. „Nemyslím si, že je dobře, když je dítě jen s chůvou, chci, abych v Jakubových vzpomínkách na dětství byla také já.“ Vendula Auš Svobodová zavzpomínala na své těhotenství, během kterého přibrala pouhých sedm kilogramů a hodnotí jej jako nejkrásnější období v jejím životě. Ráda by si ho ještě alespoň jednou zopakovala. „Bude mi čtyřicet a věřím, že ještě budu schopná mému muži jedno dítě dát,“ nepřestává doufat Svobodová.

 

 

 

O pořadu Máme dítě:


Zajímavé rady a tipy odborníků i známých rodičů pro všechny, kterým záleží na dětech. Moderuje Iva Kubelková.

Pořad se vysílá každou sobotu v 17:05 před večerním blokem dětského Animáčku.

V dalších dílech se o zkušenosti s mateřstvím podělí Lucie Borhyová. Mirka Čejková, Zuzana Belohorcová, Agáta Hanychová či Dana Morávková. 

 

 

 
Zdroj: TV Barrandov
 • Nela 10.10.18, 06:09

  Rozbalit 1. Těhotenství

 • Nela

  Těhotenství patřilo i u mě mezi krásné období v mém životě. Rostoucí bříško bylo fascinující. Pohodlí mi zvyšovalo oblečení, na které jsem celý život háklivá. Ráda se oblékám a v těhotenství tomu nebylo jinak. Narazila jsem na obchod, kde mají krásné oblečení: https://www.happymum.cz a spoustu kusů nosím i po porodu.

 • Mathias Matteo 26.06.22, 17:24

  Rozbalit 2. christopher09kimberly@gmail.com

 • Mathias Matteo

  My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

  View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
397036

RSS:
Toplist