V čem se vám bude spát lépe? V košili, nebo v pyžamu?

- V čem se vám bude spát lépe? V košili, nebo v pyžamu?
Vyšlo v blogu:  Janči blog

V čem se vám bude spát lépe? V košili, nebo v pyžamu?

12.10.18, 07:34, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Preferujete spaní na lehko nebo máte raději pyžamo, do kterého se celí schováte a pěkně vás zahřeje? Z průzkumu vyplývá, že “nahý spánek” si dopřává 30 % mužů a pouze 10 % žen, ostatní poletují mezi pyžamem a košilkami. Odborníci se však shodují, že spánek bez pyžama je daleko zdravější. Proč tomu tak je?

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Chlad je lepší než teplo

Jeden z hlavních důvodů proč byste měli spát co nejvíce nalehko je paradoxně právě teplota. Je prokázáno, že zažíváme kvalitnější a hlubší spánek při teplotách kolem 18–20°C. V ložnici bychom tedy neměli mít přetopeno, pomůže i otevřená ventilace a samozřejmě vhodný oděv na spaní. Pyžama s dlouhými rukávy i nohavicemi se tak hodí do opravdu chladných nocí. Po zbytek roku byste měli preferovat spánek v noční košilce i z hygienických důvodů. Přílišné pocení bývá příčinou vzniku kožních mykóz.

Vyhněte se spánku ve spodním prádle

Dalším důvodem proč bychom si měli dopřát spánek “na lehko” je pocit volnosti. Ze stejného důvodů se vyhněte také spaní ve spodním prádle. Kalhotky i podprsenky jsou pro váš spánek nepohodlné, škrtí, brání správnému krevnímu oběhu a nedovolí vám se uvolnit a zcela se tak poddat spánku.

Nechcete spát nazí? Zkuste antibakteriální pyžamo

Spánek je kvalitní a hluboký, když se zcela uvolníte, nic vám nevadí, není vám zima ani horko a nepotíte se. Jak toho docílit, když vám spánek na naháče nevyhovuje a přesto si chcete dopřát jeho výhody? Řešením jsou antibakteriální pyžama a košilky s ionty stříbra. Kvalitní bavlna obohacena o ionty stříbra dovoluje pokožce dýchat a eliminuje tak nepříjemné pocení. Zároveň antibakteriální košilky zabraňují vzniku i šíření mykóz a vyrážek.

Pokud vás antibakteriální pyžama zaujaly, prohlédněte si nabídku výrobce Passion. Překvapí vás, jak elegantní a svůdné mohou být noční košilky s funkčními vlastnostmi.

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Advent

Toč se a vrč, můj kolovrátku, ejhle adventu již nakrátku a blízko, blizoučko Štědrý den!
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
12271

RSS:
Toplist