Umisťovací výstava opuštěných koček

- Umisťovací výstava opuštěných koček
Rubrika:  Kulturní

Umisťovací výstava opuštěných koček

11.11.09, 08:35, autor: Plavovláska
Máte rádi kočky a dokonce byste si nějakou rádi pořídili domů? Pak neváhejte a v nedeli 22. listopadu 2009 si udělejte výlet do Horních Počernic na Praze 9. V prostorach Chvalské tvrze se totiž pořádá VÝSTAVA PRO KOČKU, což je název pravidelné umisťovací výstavy opuštěných koček.

Čtenost -   Diskuze: (5
 

V neděli 22.listopadu 2009 se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9, Horní Počernice) VÝSTAVA PRO KOČKU - podzimí umísťovací výstava opuštěných koček. Vybrat si mňoukajícího spolubydlícího, nebo jenom přispět opuštěným číčám pohlazením či něčím dobrým na zub budete moci od 10 do 17 hodin.Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet koček a shromáždit krmení pro ta zvířata (hlavně nechtěná koťata), která se s každým podzimem do péče útulků a ochranářských organizací dostanou. Proto je také vstupenkou na výstavu konzerva krmení pro kočky. Vstupenku - konzervu je možné zakoupit na místě.Na výstavě si budete moci koupit za výhodné ceny chovatelské potřeby (krmivo, stelivo, kočičí toalety, hračky, škrabadla, pamlsky, vitamíny aj.) pro své domácí mazlíčky. Prodej zajišťuje eShop KočičíObchůdek.cz. Pokud si objednáte zboží z jejich internetové nabídky a nákup zaplatíte do pondělí 16. listopadu, můžete ušetřit za poštovné a nechat si vybrané chov. potřeby dovézt na výstavu. Stejným způsobem můžete nakoupit krmivo či chovatelské potřeby i pro útulky, které se výstavy účastní. Váš dar jim bude předán na místě.

 

Prodávány budou i různé kočičí drobnosti v útulkovém charitativním obchůdku.Pro děti je přichystán program, na kterém se podílí Kulturní a rodinné centrum Nová Trojka (www stránky). Navíc děti, které přinesou vlastnoručně namalovaný obrázek kočky (čtvrtka velikosti A4), mají na výstavu vstup zdarma.
Jak se na výstavu dostanete?

VÝSTAVA PRO KOČKU se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9 - Horní Počernice), která se nachází jednu zastávku autobusem od konečné metra B Černý most. Použít můžete autobus číslo 221, 223, 261, 273, 303, 304, 353 nebo 398.

 

 

 

www.kocky-online.cz

 
Zdroj: TZ
 • Linda 13.12.20, 01:57

  Rozbalit 1. Opuštěná kočka - krmení

 • Linda

  Vzala jsem si domů opuštěnou kočku. Nikdy jsem doma zvíře neměla, takže jsem se začala postupně vybavovat. Měla bych kočce dávat nějaké vitamíny? jak ji správně krmit?

 • Petra 14.12.20, 23:45

  Rozbalit 2.

 • Petra

  Naše kočka je velmi vybíravé zvíře. Jen tak něco si od nás nevezme, takže ji musím kupovat pastu, která obsahuje spoustu vitamínů a zároveň je to pro ni pamlsek, na který se vždy těší. Dostává ho z prstu a vždy se po něm hodně dlouho oblizuje

 • Linda 15.12.20, 18:33

  Rozbalit 3.

 • Linda

  Mohla bych se zeptat, jakou tu pastu konkrétně myslíte? kde se dá koupit?

 • Petra 16.12.20, 22:29

  Rozbalit 4.

 • Petra

  Můžete vyzkoušet pastu pro kočky na lepší zažívaní Brit Care Cat Paste Naše kočka ji opravdu miluje a je vždy spokojená, když ji dám jen kousek na prst nebo kraj misky

 • Marcela 04.11.22, 19:44

  Rozbalit 5.

 • Marcela

  Já mám kočku jako člena rodiny. Když se nám jednou nadlouho zatoulala, tak jsem z toho byla opravdu docela dost nervózní. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem ji s manželem koupil gps lokátor https://www.smartomat.cz/smartomat-gps-lokator-pro-psy-a-kocky-smt02/ Díky němu si ji příště bez problémů najdu.

 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
1835097

RSS:
Toplist