Triphopové legendy Massive Attack headlinerem Rock for People

- Triphopové legendy Massive Attack headlinerem Rock for People
Rubrika:  Kulturní

Triphopové legendy Massive Attack headlinerem Rock for People

22.03.16, 11:30, autor: Maggie
Legendární zakladatelé a průkopníci trip hopu Massive Attack jsou headlinerem letošního ročníku festivalu Rock for People. Bristolské duo, které patří k nejvlivnějším formacím své generace, se do České republiky vrátí na začátku července po dlouhých šesti letech. Postaví se do čela line-upu Rock for People, který tvoří například punkoví matadoři The Offspring, adorovaní Chvrches, špičky hudebních žebříčků okupující The 1975 nebo přední britská metalová kapela Bullet for My Valentine.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Massive Attack alias „3D“ a „Daddy G“ o sobě od svého pátého studiového alba Heligoland nedávali příliš vědět. Když loni na podzim po pětileté odmlce oznámili na letošek evropské turné a slíbili i čerstvý materiál, způsobili tím v hudebním světě i mezi svými četnými fanoušky menší pozdvižení. Vyprodané koncertní haly napříč evropskými metropolemi hovoří za vše. Mezi tím stihli splnit i druhou část slibu a na konci ledna vypustili do světa čtyřskladbové EP Ritual Spirit, na kterém se poprvé od roku 1994 objevil i bývalý parťák Tricky.Jejich desek se celosvětově dosud prodalo přes 11 milionů kusů. Uvidíme, co s čísly udělá vydání dalšího alba plánované na závěr letošního roku. Do té doby si je budeme moci naživo vychutnat ve Festivalparku v Hradci Králové. 22. ročník Rok for People se koná mezi 3. a 5. červencem 2016 v hradeckém Festivalparku. Aktuální edice celofestivalových pasů je v prodeji do 30.4.2016 za cenu 1500 Kč. Díky přelomové spolupráci se slovenským festivalem Pohoda mohou nově návštěvníci také získat výhodné kombo vstupenky na oba festivaly a užít si tak dvojnásobnou dávku muziky naživo.

 

Rock for People 2016:

Massive Attack * The Offspring * Bullet for My Valentine * Five Finger Death Punch * The 1975 * Skillet * Chvrches * Enter Shikari * ANTI-FLAG * Royal Republic * X Ambassadors * Our Last Night * Saul Williams * Ho99o9 * Turbowolf * Arcane Roots * Heymoonshaker * SUUNS * John Coffey * Astronautalis * The Correspondents * Bazzookas * Raveneye * Tired Lion * Dead! *Repetitor * Otherkin * It’s Everyone Else * a další...

 

Podrobné informace na www.rockforpeople.cz.

 
Zdroj: www.rockforpeople.cz
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
1321002

RSS:
Toplist