Toxický vztah a proč v něm zůstáváme
28.05.26, 00:00, autor: Plavovláska
Toxický vztah je nezdravé spojení, které z vás namísto podpory a radosti vysává energii. Vyznačuje se nedostatkem respektu, manipulací a neustálými konflikty. Pokud se vedle partnera cítíte vyčerpaní, neustále se bojíte projevit vlastní názor nebo ztrácíte sebevědomí, je čas zpozornět.











