Temné rituály

- Temné rituály
Rubrika:  Tajemná

Temné rituály

16.02.10, 10:26, autor: Kurumi
Po dlouhé době se k vám opět vracím s radami a články o magii. Dnes se budeme zabývat temnou stránkou magického umění.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 

Jestě než začnete číst, tak si prosím uvědomte, že rituály a postupy, které zde popíši, nejsou pro každodenní používání, nejsou pro fanatiky, kteří mají tendenci proklínat lidi na potkání, nejsou pro zakomplexované jedince, kteří trpí různými formami delikventního chování (sebepožkozování atd.). Rozhodně bych byl nerad, kdyby někdo nabyl dojmu, že je v pořádku je používat, že to nevyvolá nežádoucí protireakce, či dokonce, že zde popsané rituály jsou bez rizika a bez ceny, kterou za ně budete muset zaplatit. Tím nechci říci, že jsou k ničemu, ale jen pouze to, že než je použijete, tak si to pořádně rozmyslete a uvědomte si jestli jste ochotni za jejich provedení zaplatit jejich cenu. Jako cena může být například: insomnie (nespavost), bolest hlavy, bolest kloubů či za krkem, bolest břicha či tlak na hrudi, dýchavičnost, noční můry, špatný pocit (svědomí), otoky kloubů, unavenost či vyčerpanost, deprese, a mnoho dalšího. Toto ale neznamená, že cenu platíte vždy, že ji platíte vždy vy, a že se nedá jí vyhnout, či ji minimalizovat. Kdy cenu platíte vy a kdy ne to, bohužel, nemůžete ovlivnit, ale kdo ji bude platit se dá ovlivnit (spíše nařídit) pomocí například sympatetické magie (panenky vodoo (ne žádné špendlíky XD)), ale i tomuto bych se raději vyhnul a ze své praxe můžu říci, že nejvýhodněší je se placení vyhnout, tedy spíše než vyhnout, bych řekl si to předplatit. To lze provést případnou obětí něčeho cenného, pěkného, nebo něčeho k čemu máte citový vztah (nedoporučuji zvířata a děti jako oběť XD). Poměrně často jsou užívané silně okrasné svíce (které spálíte), drahý a kvalitní alkohol (který z části odlejete a část vypijete v průběhu ritu a zbytek vypijete po dokončení nebo vylejete), krev (stačí pár kapek z prstu které v průběhu necháte srazit v nádobce), a nebo porcelán (rozbít v průběhu a vyhodit). Tak a teď se již přesuneme k samotným rituálům.

 

Dnes popíši pouze jeden a další za 1-3 týdny (podle nálady)

 

 

 

Krádež úspěchu

 

Nejdřív celé přečíst!

 

Potřeby: Stříbrný prsten s ornamentem (ideálně široký kroužek s asymetrickou rytinou, která bude značit směr k prstu a od něj), kámen (větší valoun), řetízek (jakýkoliv materiál ale nehořlavý), rtuť či sypký kov, tři nádobky (jednu nehořlavou), sušené jehličí borovice, trochu tabáku (tady doporučuji doutníkový či lulkový), mořskou sůl, eukaliptový olej, vanilkový lusk, hmoždířek, velkou svíci mdlé barvy, malou svíčku zelené barvy (velkou zhruba jako čajovka), kovový pentagram (velikosti dětské dlaně) (symbolizuje dokonalost pěti živlů), oholenou dřevěnou větev (suchou, ale useknutou/uříznutou zaživa a tloušťky cca 3 cm), samozápalný uhlík na vykuřování, či do vodních dýmek, plátno alespoň 1,7*1,7 metru, černou lihovou fixu a nůž (celokovový a jednokusový (jídelní se dá použít)) a hlavně fotografii nebo obraz toho, komu chceme úspěch sebrat (musíme ho znát osobně)

 

Postup

Na plátno nakreslíme kruh (co největší) a vepíšeme 9/3 gram (pro neznalé devíticípá hvězda složená ze tří rovnostranných trojúhelníků). V hmoždíři rozdrtíme postupně: sušené jehličí borovice, trochu tabáku, mořskou sůl, vanilkový lusk a vše smýsíme s olejem a přendáme do nehořlavé misky (tzv. vykuřovací směs) (můžeme si pomoci i jinými nástroji než hmoždířem). Do druhé misky dáme rtuť či kov a zalijeme cca 0,4 cm vody. Prsten připevníme na řetízek abychom se nespálili. Na sever od kruhu postavíme vykuřovací směs, pak v pravidelných rozestupech dáme: druhou misku, svíci, třetí nádobku s vodou, dřevěnou hůlku, kámen. Do nádobky s rtutí dáme malou svíčku a se zapalovačem, nožem, pentagramem, řetízkem a prstýnkem a obrázkem vstoupíme do kruhu. Zapálíme obě svíce, uhlík, který necháme rozhořet a dáme do vykuřovadla. Do levé ruky uchopíme pentagram a po celou dobu jej držime. Do pravé ruky uchopíme nůž a provedeme vysvěcení kruhu (pro ty, co to nědělali: stačí se soustředit na světlo procházející z vás do nože a obkružující kruh). Nůž odložíme uvnitř kruhu a uchopíme prstýnek a přitiskneme společně s pentragramem na srdce a odříkaváme:

 

Při řádu a dokonalosti pěti živlů, při divokosti ohně, ve kterém se skrývá vysoký řád, při mohutnosti země, ve které se skrývá síla, při řádu kovu , ve kterém se skrývá stálost, při proměnlivosti vody, ve které se skrývá rovnováha a při živosti dřeva , ve které se skrývá smrt. Já (celé jméno) příjímám tento prsten za své vlastnictví.“ Opakujeme tak dlouho, dokud necítíme prsten jako součást nás samých. Pak se jím postupně dotkneme všech pěti elementů (u kovu se dotkneme pouze plamene spojeného svíčkou s daným kovem). Chvilku počkáme dokud se prsten neuklidní (to poznáte), a pak vezmeme do ruky obrázek, na něj položime pentagram a na něj prsten.

 

 

Zadeklamujeme:

Nechť tato stříbrná schránka přejme veškerý osobní i profesní ůspěch (jméno proklínaného), kterýžto bude náležet mně.“ Opakujeme tak dlouho, dokud neucítíme naplnění prstenu. Pak zmačkáme obrázek a i s pentagramem a prstýnkem ho v misce s vykuřovadem spálíme. Pak zhasíme svíce a uklidíme propriety, kromě nože, prstenu, pentagramu a plátna (teď lze vystoupit z kruhu). Vrátíme se do kruhu, kde pokud chceme, provedeme oběť elementům (viz výše). Pak si nasadíme prsten, levačkou chytneme pentagram a pravou rukou nůž. Nožem pak odsajeme energii z kruhu a nůž nad novou svíčkou opálíme abychom ho očistili.....

 

Prsten alespoň týden nosíme neustále ( ideálně se s ním koupat atd.). A do týdne sami pocítíme náš nárůst úspěchu a jeho snížení u oběti. Pak, kdykoliv prsten nosíme, tak z oběti úspěch vysáváme. Zrušit se dá kouzlo tak, že oběti tento prsten darujeme a ona ho po dobu Nov – Nov bude nosit.

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2159018

RSS:
Toplist