Tanec u tyče pro každou ženu

- Tanec u tyče pro každou ženu
Rubrika:  Aktivní

Tanec u tyče pro každou ženu

09.07.10, 10:54, autor: Rozkošná
Tanec u tyče už nepatří jen do striptýzových klubů, ale přesunul se do tanečních sálů a fitness center. Nyní si jej může vyzkoušet každá žena a posílit tak svoje tělo, sebevědomí a cítit se svůdná.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 

Světoznámá lektorka pole dance Viva Vee opět v červenci navštíví Prahu a přiveze sebou nové choreografie a svůdné taneční variace. Že nevíte, co je pole dance? Je to rekreační tanec u tyče vhodný pro každou ženu, která chce zvýšit svůj sex-appeal, zpevnit tělo a rozvíjet své pohybové schopnosti. Tanec u tyče už dávno není doménou nočních klubů, ale přenesl se do tanečních škol a fitness center. Stal se z něj regulérní způsob udržování kondice, který současně zvyšuje sebevědomí ženy. Hodiny pole dance mohou české tanečnice již druhý rok navštěvovat například v Centru Tance.

Viva Vee pochází z Malajsie, ale nyní žije a pracuje v Londýně, kde vlastní taneční studio specializované na tanec u tyče Viva Vertical. Po celém světě vyučuje Exotic Pole Dance, Pole Dance Fitness a dokonce i akrobacii a tzv. Chinese Pole. Pojem Exotic Pole Dance znamená tanec u tyče ve svůdném či kabaretním podání, naopak Pole Dance Fitness je spíše sportovní disciplína, díky které ženy i muži posilují svaly končetin, břicha a zad. Chinese Pole jsou techniky práce s tyčí, při kterých se díky speciální obuvi po tyči šplhá a do sestav se začleňuje mnoho akrobatických prvků. Viva Vee pravidelně pořádá různé workshopy např. v New Yorku, Hong Kongu, Londýně a Malajsii.

Tato drobná Malajka bude v Praze vyučovat klasický kabaretní pole dance, kombinace tance u tyče s židlí a představí českým ženám techniky „duopole“, při kterých tančí společně dvě tanečnice na jedné tyči. Workshopy Vivy Vee budou pořádány 24.7.-25.7.2010 v Centru Tance současně s Let’s Dance Prague International Festival 2010.

 

 

ANKETA: Myslíte si, že pole dance je vhodnou pohybovou aktivitou pro ženy?

Hlasuj pro možnost Ne

Celkem: 98 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Centrum Tance
 
Profil blogu
Profil sekce "Aktivní"
Profil blogu
Založen:
8.7.2010 9:27:53

Přístupů:
1321060

RSS:
Toplist