Tančíme ve Vysokém

- Tančíme ve Vysokém
Vyšlo v blogu:  Roztančená

Tančíme ve Vysokém

29.03.10, 22:43, autor: Nikol , Hodnocení: -
shrnutí tanečního víkendu ve Vysokém nad Jizerou

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Jen samé úmorné tréninky, žadný volný čas a nuda? Kdepak, to nebyl náš víkend, to jste byli asi někdě jinde. V penzionu Aktiv ve Vysokém nad Jizerou jste totiž naopak mohli od 26. do 28.3. slyšet jen veselou muziku, hlasitý smích a vidět rozverné a krásné tanečnice vlnící se nejen po celém penzionu, ale i po okolí.

Program byl opravdu nabitý a náročný, ale naštěstí se ho zúčastnily jen samé zkušené tanečnice, které vše skvěle zvládaly. A pokud tak úplně zkušené nebyly, tak to rozhodně skvěle zamaskovaly, protože jsme neslyšely žádné nářky na přeplněný program ani bolesti těla, což je z 27 tančících lidí opravdu výborné. Velká část dam byla z našich kurzů, takže byly vytrénované aspoň v jednom tanečním stylu, ale taky se nám zde objevilo 5 místních obyvatelek z Vysokého, které ani k Helence, ani ke mně (Nikol) tančit nechodí a vše zvládaly perfektně.

V pátek hned po práci či škole jsme se všichni sešli na penzionu a nechali jsme se přivítat výbornou večeří.  Nepíšu hrubky, nebojte se, skutečně jsme se na víkendu tentokrát NESEŠLY samé ženy jako obvykle, ale přibyl i přítel jedné dámy (Evči), který byl nejen výborným divákem, ale také hlídačem pejska, který přijel zase s jinou dámou (Martinou), čili skutečně jsme se tentokrát SEŠLI VŠICHNI.

Po večeři nás čekala první zumba, která se dala hravě zvládnout i s nacpanými bříšky a hned po zumbě přišly na řadu seznamovací hry a ukázka jednotlivých tanečních stylů. Dámy věděly, že jedou na ochutnávku latinsko-amerických tanců, flirt dancu, bollywoodu, zumby a orientálního flamenka, avšak jak vypadalo to či ono už nebylo tak jasné, proto jsme všechny se vším hned první večer seznámily. Ze seznamovacích her rozhodně stojí za zmínku jedna, kde jsme si každý vylosoval jedno jméno a té dané osobě jsme během pobytu měli dát jakýkoli dárek, což se ukázalo jako pěkný balzám na duši. Představte si, že například přijdete z procházky a na polštáři máte květinu nebo vám někdo zaklepe u dveří s darem či vám na baru přistane pivo zdarma.

Pátek nám utekl jak nic, spánek ještě rychleji a už tu byla ranní zumba na probrání. Hlad nebyl ani znát, když dámy byly vytančené a připravené na snídani. Po ranním pokrmu (respektive spíš pokrmech, jak jinak když jsou švédské stoly) následovala cha cha se mnou (Nikol) a bollywood s Helenkou. Dámy se rozdělily na dvě skupiny a pustily se do pilného trénování. Klobouk dolů před vašimi výkony a schopnostmi, perfektní. Stejně tak obdivujeme i vaše odpolední trénování s plným nasazením, kdy se skupiny akorát prohodily a čekal je opačný program než ráno. Skvělé, skvělé, skvělé, nestačily jsme než zírat a chválit.

Člověk by řekl, že budou tanečnice po hodině zumby, dvou hodinách bollywoodu a dvou hodinách cha chi unavené, ale jak to bylo ve skutečnosti? Někdo šel ve volném čase trénovat, spousta dam vyrazila na procházku po okolí a dvě tanečnice se dokonce vydaly na delší výlet za keškami. Devět dam se mimojiné také zúčastnilo našeho Riskuj a všechny báječně zodpovídaly zákeřné dotazy typu Kdo si z nás dvou lektorek zlomil už třikrát malíček u nohy? nebo Kdo dělal konkurz na reklamu na čokoládu? (odpovědi neprozradím, kdybyste se k nám příště chtěli přidat).  

Po večeři taneční ochutnávka pokračovala - půlka se mohla těšit na orientální flamenko s vějířem a druhá skupina se pustila do svůdného flirtu. Dámy jsme potrápily nejen novými kroky, ale také výrazem a technikou, takže někdo šel hned vzápětí padnout do postele. To byly ale spíš výjimky, byly i takové, které ještě do ranních hodin seděly nad vínkem a plánovaly si, jak vstanou na ranní zumbu od osmi hodin (podotýkám, že se v noci přeřizoval čas, takže spíš od sedmi hodin, ale všechny dámy, které účást slíbily, ráno skutečně vstaly a na zumbu dorazily) a dokonce se našla i jedna dobrovolnice, která si ještě společně se mnou a Helenkou dala noční trénink navíc.

Ach, to se špatně vstávalo, neděle je snad od slova, že se nic nedělá...to byly ale jen prvotní ranní myšlenky. Zumba, která vzápětí následovala nás všechny dokonale probrala  a taky nám hezky vyhládlo na snídani. Následoval opět žhavý flirtík a pro druhou skupinu orientální flamenko.

Všechny dámy byly víc než úžasné, a proto nám bylo líto jen tak "dojet" naplánovaný program a rozloučit se. Na odpoledne jsme si tedy všechny svolaly a každý (nejen dámy, ale i náš jeden mužský doprovod) dostal nějaký speciální diplom. Každý za svůj vlastní podíl na tomto vydařeném víkendu.

Závěrečná zumba, opakování, hromada společných fotek a huráááá trochu si jet domů odpočinout. Mohlo by se zdát, že to byla naše vize. Nechci mluvit za ostatní, ale já osobně jsem jela z víkendu trochu unavená (fyzicky), ale maximálně nabitá psychicky...spánek mě sice hned po příjezdu domů dostihnul, ale jsem spokojená, vytančená a výborně naladěná.

Už se moc těšíme na příští akci, děkujeme všem, byly jste báječné Nikol a Helča

 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Valentýnské opojení

Lidský cit jménem láska má svoje oficiální místo v kalendáři. Je jím 14. únor - svátek všech zamilovaných, známý také pod jménem svatý Valentýn. Ke společné romantické večeři se svým miláčkem můžete připravit míchané soft drinky. Určitě budete opilí velkou láskou, ale míchanými koktejly rozhodně ne!
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Děkuji za spolupráci na skvělé akci, kterou je Miss face. Po včerejším finále jsem ještě plná dojmů, a proto b...
  • Taneční víkend plný zumby, flirt dancu a jivu: 28.-30.01.2011...
  • Cenrtum Tance se zumbou na festivalu Joyride! ...
  • Shrnutí báječného tanečního víkendu na Slapech (1.-3.10.2010)...
  • Zumbili jsme odpoledne celé, kondička lepší než má Pelé! ...
Profil blogu
Profil blogu "Roztančená"
Profil blogu
Založen:
27.1.2009 9:48:32

Přístupů:
22983

RSS:
Toplist