Svléknout se donaha

- Svléknout se donaha
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Svléknout se donaha

22.10.13, 09:49, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
Svléknout se donaha a mít sex, to dokáže každý ...

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Svléknout se donaha a mít sex, to dokáže každý ...

 

Ale otevřít někomu srdce, ukázat mu své naděje a sny, slabosti a strachy - to je skutečná nahota, a to rozhodně každý nedokáže. Vlastně málokdo.

 

Pravdou je, že o tuto nahotu ve skutečnosti moc nestojíme. A to jak v roli svou opravdovou nahotu dávajícího, tak v roli tuto nahotu  příjímajícího. Protože když jsme postaveni před fakt, že se před námi někdo takto odhalí a my to nemůžeme odbýt jen nějakými "trapnými  (sexuálními) pohyby", protože se od nás čeká opravdová účast, daní kusu sebe a nekonečně vážení si toho daru, který jsem dostali, pak nevíme co s tím. A raději před zodpovědností vycouváme.

 

Je přece daleko jednodušší kopulovat než milovat. A jsou zástupy těch, kteří si kopulaci s láskou rádi zaměňují a láskou ji s hrdostí označují.

 

 

 
  • pavl 05.01.14, 15:09

    Rozbalit 1. odpověď

  • pavl

    Svléknout se donaha není jednoduché a pak mít sex je velice zrádné. Ovšem duševní nahota je u většiny lidí velice prostituidní, neboť jako většina lidí lže a vylepšuje si image. Jedině když jej svléknou takto druzí, kteří jej znají. Jinak je vše vždy subjektivní. I když u druhých je to taktéž možné zkreslení. Na závěr z toho vyplývá, že vglastně se nelze duševně svléknout, takže jedině nahota fyzickáý, která je však pod zákonem a je prakticky nelegální.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Obezita a její faktory

Obezita trápí čím dál tím víc lidí, v České republice je jí postiženo 29 % mužů a 40 % žen. Nejčastěji bývá spojena se zvýšeným příjmem potravy na jedné straně a nedostatkem pohybu na straně druhé. Velkou roli hrají i vrozené dispozice, hormonální vlivy, pravidelnost stravování, psychický stav a další možné faktory. Obezita není jen estetickou vadou, ale především představuje vážný problém zdravotní.
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
197896

RSS:
Toplist