Stylové doplňky do kuchyně rozveselí každého bez rozdílu

- Stylové doplňky do kuchyně rozveselí každého bez rozdílu
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Stylové doplňky do kuchyně rozveselí každého bez rozdílu

20.05.15, 17:52, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Zbavte se předsudků ohledně vybavení kuchyně a vůbec celého tohoto prostoru. Vždyť tato místnost je jednou z vůbec nejdůležitějších ve vašem bytě či domě. Slouží totiž nejen k přípravě lahodných pokrmů, ale zejména k setkávání nejbližších přátel nebo rodiny. Vyšperkujte ji maličkostmi, díky kterým získá zcela nový rozměr. Nechte se inspirovat našimi tipy, jež jsme si pro vás připravili na následující řádky.

Čtenost -   Diskuze: (6
 

Stylový doplněk na stůl - originální mlýnek

Vůně čerstvě namletého pepře je pro mnohé z nás neodolatelná. Jemná pikantní chuť typická pro toto koření dodává mnohým pokrmům onu pomyslnou třešničku na dortu. Klasické mlýnky na koření jsou již passé. Nyní frčí originální kousky, které jsou takovým malým uměleckým dílkem. Pořiďte si jeden takový mlýnek na stůl a mějte své oblíbené koření vždy na dosah ruky.

Ta pravá víkendová pohoda

Po náročném pracovním týdnu si zasloužíte pořádnou dávku odpočinku. Ať již relaxujete u vychlazené dvanáctky nebo u lahve oblíbeného vína, pokud tento způsob relaxace splní svůj účel, nemáme nic proti. Aby byl výsledek z popíjení vína vskutku dokonalý, a vy jste nepřišli k úhoně, pořiďte si profesionální otvírák na víno nebo rovnou celý set, s nímž je otevírání, stejně jako uchování lahodného vína vysoce elegantní záležitostí.

Vyšperkujte ranní rituál k dokonalosti

Dokážete si představit ráno bez silného šálku čerstvě umleté kávy či oblíbeného čaje? Že ne? My také ne! Proto jsme se zaměřili na celé kávové a čajové sety, s nimiž je popíjení dobré kávy nebo lahodného čaje teprve tím opravdovým zážitkem. Pořiďte si stylovou sadu hrníčků a konvičky s originálním motivem a posuňte ranní rituál na vysoce profesionální úroveň.

 

Všechny tyto a spoustu dalších originálních doplňků nejen do kuchyně

objevíte na stránkách KupDárek.cz!

 

 

 
 • Petra 12.02.20, 04:54

  Rozbalit 1.

 • Petra

  Super tipy. Já osobně jsem toho názoru, že kuchyň by měla být stejným dílem funkční i stylová. Já například nedávno sháněla do své kuchyně nějaké pěkné designové háčky. Dalo to zabrat, ale nakonec jsem našla, konkrétně tady: http://emako.cz/vesaky--police-a-uchyty-do-kuchyne/

 • Šárka 21.01.21, 20:33

  Rozbalit 2.

 • Šárka

  Podle mě je základem každé kuchyně kvalitní nádobí, až potom je vhodné řešit nějaké doplňky do kuchyně. Proto jsem se rozhodla nakoupit nějaké nové kvalitní hrnce. Máte někdo nějaké doporučení, z jakého materiálu hrnce pořídit?

 • Dominika 22.01.21, 20:32

  Rozbalit 3.

 • Dominika

  Já jsem docela nedávno obměňovala své hrnce a rozhodla jsem se pro titanové nádobí. Musím říct, že jsem se rozhodla velmi dobře, vaření je s nimi opravdu jednoduché.

 • Šárka 24.01.21, 22:10

  Rozbalit 4.

 • Šárka

  A můžu se zeptat, jaké konkrétní hrnce máte? Nechci nakoupit nějaké hrnce, které se budou tvářit kvalitně, ale skutečnost bude jiná.

 • Dominika 25.01.21, 20:05

  Rozbalit 5.

 • Dominika

  Hrnce jsem objednávala od firmy zgastro .cz. Poskytují nadstandardní záruku, což opravdu není k zahození. Já osobně od nich budu teď objednávat i pánev, protože s hrnci jsem velmi spokojená.

 • Marie 28.12.21, 19:25

  Rozbalit 6.

 • Marie

  Dobré tipy. Já sama teď brzy taky budu shánět nějaké doplňky do kuchyně. Jen se nebude jednat o klasickou kuchyň, ale o kuchyň v rodinné restauraci. Tam jsou nároky na gastro vybavení přecejen o trochu vyšší, než doma, takže to vypadá tak, že nakonec všechno budu kupovat od https://www.atfornax.cz/ kteří se na takové věci přímo specializují.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
11774

RSS:
Toplist