Styl a Kabo – nové trendy na léto 2009

- Styl a Kabo – nové trendy na léto 2009
Rubrika:  Krásná

Styl a Kabo – nové trendy na léto 2009

22.08.08, 00:00, autor: Rozkošná
Od 19.8. do 21.8. probíhal v Brně Mezinárodní veletrh módy a textilií Styl a Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží Kabo. Vystavující společnosti zde představily nové trendy v odívání, spodním prádle, obuvi a doplňcích na příští rok, zejména letní sezónu.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 

Dvojice módních veletrhů je charakteristická pestrým doprovodným programem. Přes den probíhají módní přehlídky na molech přímo mezi veletržními stánky s oděvy, v pavilonu s obuví můžete shlédnout přehlídku nových botiček a v historickém pavilonu A se koná již tradiční a vždy choreograficky zábavná přehlídka módního prádla a plavek. Ve večerních hodinách pak mohou návštěvníci zavítat na velká módní show.

 

Co se samotného veletrhu týče, je zřejmé že vzhledem k vývoji odvětví a silné konkurenci z Asie, už asi nemůžeme čekat žádný nárůst. Veletrh se ale, stejně jako čeští podnikatelé v oboru, zatím statečně drží a zůstává již téměř třetím rokem v podobném rozměru. V centrálním pavilonu A každý půlrok najdete spodní prádlo a plavky, v druhém křídle tohoto pavilonu je zastoupena bižuterie, která ovšem nikdy nezklame. Je zde nepřeberné množství náušnic, náhrdelníků, prstenů a dalších doplňků. A když navštívíte veletrh poslední den, dočkáte se u většiny vystavovatelů výprodeje vystavených kolekcí.

 

V největší hale výstaviště jsou k vidění klasické oděvy a za zmínku jistě stojí nabídka plesových a večerních šatů, které je možné obdivovat na mnoha expozicích. V nejnovějším brněnském pavilonu F pak najdete obuv a koženou galanterii.  Poslední den se zde dá opět zakoupit originální model krásné kožené kabelky za cenu velmi rozumnou. Zejména pokud netoužíte potkávat na ulicích sestřičky vašeho doplňku, nákup na veletrhu lze vřele doporučit.

 

Nové trendy v plážovém odívání na léto 2009 vypadají velmi slibně. Plavky kopírují ve většině případů klasické bikiny, jedná se tedy o malé pěkně střižené kalhotky a podprsenku. Ovšem horní část plavek je řešena poněkud rafinovaněji a lichotivě pro ženské tvary. Podprsenky jsou tvarované, nabírané či vyztužené. V menší míře jsou k vidění prodloužené topy a plavky jednodílné, které se ale zezadu tváří jako bikiny.

 

Ve spodním prádle vládne již delší dobu značná pestrost. Každopádně je zřetelný trend transparentních materiálů a rostlinných vzorů. K vidění byla většinou klasická černá, tělová s nádechem starorůžové, ostrá růžová, mořské tóny a samozřejmě bílá. Zelenou má krajka a moderní materiály příjemné na omak. Nosí se klasický střih kalhotek, tanga a vidět byly i nohavičky. Ve sportovním je patrný mohutný návrat košilek v různorodém designu, převažují proužky a veselé geometrické vzory.

 

Již na podzim budeme moci zaznamenat trend vzorovaných punčoch, který by měl v roce 2009 ještě více posílit. Moderní budou vzory klasické a to geometrické, květované a rostlinné, ale i novinky v netradičních odvážných barvách a řešeních.

 

Další veletrhy Styl a Kabo se budou konat zase za půl roku, v únoru 2009 a dočkáme se tam trendů na nadcházející sezónu.

 
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
2142563

RSS:
Toplist