Středa 25. března
25.03.09, 00:00, autor: R.Hloušek
Líbí se Vám? Vážně se Vám moc líbí? Tak proč to nezkusit? Dostanete "do ní nebo po ní", ale zkusíte to. Budete víc litovat toho co neuděláte, než toho co uděláte.

















