Steven Tyler odešel z kapely Aerosmith

- Steven Tyler odešel z kapely Aerosmith
Rubrika:  Kulturní

Steven Tyler odešel z kapely Aerosmith

10.11.09, 07:20, autor: Maggie
Steven Tyler (61) odešel z Aerosmith, uvádí kytarista kapely Joe Perry (59). Stalo se tak pouze několik měsíců po tom, co frontman kapely veřejně promluvil, aby vyvrátil zprávy, že se Aerosmith rozpadá. Fámy se objevily poté, co skupina přerušila své turné kvůli nehodám a zranění Tylera.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Letos v srpnu si Tyler zlomil rameno, když během koncertu v Jižní Dakotě spadl z pódia. Kapela musela zbytek koncertů, které měla naplánovány na zbytek letního turné, zrušit.Perry přiznal, že po této nehodě s Tylerem více než měsíc nemluvil. Tyler kapelu údajně opustil po vystoupení Aerosmith během posledního víkendu závodů Formule 1 v Abú Dhabi předminulý víkend (1. 11.)."Steven odešel, pokud to tak mohu říct. Nevím o tom víc než vy. Předevčírem jsem vystoupil z letadla. V přímém přenosu jsem viděl, jak Steven mluví o tom, že odchází z kapely. Nevím, na jak dlouho, jestli na neurčito nebo natrvalo. Nic vím o tom nevím," sdělil Perry deníku Las Vegas Sun.Perry tvrdí, že neshody v kapele vznikly kvůli neochotě Tylera komunikovat. Například neodpovídal na telefony."Tím je notoricky známý. Je to jedna věc, se kterou jsem se musel naučit žít. Snažím se to přehlížet. Upřímně, posledních několik měsíců jsem ho nechtěl dráždit. Nechci, aby rušil další koncerty. Opravdu jsme chtěli ty poslední čtyři odehrát. Nechtěli jsme ho nastartovat a ještě víc ho naštvat, ať už z jakéhokoliv důvodu. Tak jsme to nechali být. Koncerty jsme odehráli a jak říkám, vystoupil jsem z letadla a viděl jsem ho v přímém přenosu. Tak jsem se o tom dozvěděl. Se mnou, ani s nikým jiným z kapely nebyl vůbec v kontaktu," rozpovídal se Perry.


Je rozhodnut s Aerosmith pokračovat, i kdyby se Tyler nevrátil. "Teď jen řeším to, jak to bude dál. Aerosmith je silná kapela, je jako parní lokomotiva. Nemůžete jen tak ignorovat 40 roků, které prožili čtyři chlapi, kteří spolu hráli a hrají," řekl kytarista.


"V tuhle chvíli zatím nevím, jakým směrem to půjde, ale asi si najdeme někoho jiného, kdo bude zpívat v těch místech, kde potřebujeme zpěváka," dodal dlouholetý spoluhráč Stevena Tylera.

 
Zdroj: FOTO: icelebz.com
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
1661180

RSS:
Toplist