Šťastného Valentýna!

- Šťastného Valentýna!
Rubrika:  Novinky

Šťastného Valentýna!

14.02.10, 08:35, autor: Plavovláska
Ano svátek je to importovaný, ale zase není tak špatný. Mohli jsme dopadnout třeba i hůř. V každém případě pokud máte kolem sebe někoho, komu obzvlášť chcete říct, že ho máte rádi, tak to prostě udělejte. Valentýn, nevalentýn.

Čtenost -   Diskuze: (6
 

A pokud jste zapomněli jako na smrt, že vůbec nějaký importovaný Valentýn je, můžete snad ještě na poslední chvíli pozvat milovanou bytost třeba na večeři.

 

Například na sushi srdce. Neznáte?

 

 V MOMO Sushi Baru v Brně  nabízejí zamilovaným párům valentýnské menu ve tvaru růžového valentýnského srdce. Pro někoho nepředstavitelná kombinace, v minulém roce se tento nápad v MOMO Sushi skvěle osvědčil. „Letos jsme se na základě velice pozitivního ohlasu v minulém roce rozhodli zopakovat akci se speciálním valentýnským menu, které je uspořádáno ve tvaru růžového srdce,“ říká manažerka restaurace MOMO Sushi Bar Klára Pospíšilová a dodává: „Pro zamilované je to jeden z netradičních způsobů, jak Valentýna pojmout.“„Sushi srdce“ je složené z různých druhů maki (rolky obalené řasou) vyrobených z růžové rýže a vyskládané do tvaru srdíčka. Uvnitř srdce jsou další sushi speciality - nigiri nebo sashimi.

 

Toto speciální  valentýnské menu si v MOMO Sushi Baru můžete objednat během celého následujícího víkendu (tzn. od pátku 12.2. až do neděle 14.2.). Speciální valentýnské menu si můžete nechat zavést i do soukromí vašeho domova.

 

 

 

 

Kompletní  složení Valenstýnského sushi setu:

Hoso maki oshinko

Kappa – maki

Lososové nigiri

Tuňákové nigiri

Lososové sashimi

Tuňákové sashimi

Speciální sladké  překvapení – jedinečná specialita MOMO sushi

Cena setu : 600,-Kč

 

 

Bližší informace: www.momosushi.cz

 
Zdroj: TZ
 • Ivča 01.03.20, 01:57

  Rozbalit 1.

 • Ivča

  No, tak to vypadá dobře. :-) Musím se ale přiznat, že my doma Valentýna skoro vůbec neslavíme. Dárečky si ale dáváme. Já třeba letos od muže dostala takové ocelové náušnice z https://www.sperkyleclay.cz/67-ocelove-sperky-z-chirurgicke-oceli Šperky z chirurgické oceli nosím ráda, takže mi to udělalo radost. :-)

 • Honza 01.02.22, 15:16

  Rozbalit 2.

 • Honza

  Doporučíte mi někdo dárek na Valentýna, který by mohl udělat slečně opravdu radost? Bude to náš první Valentýn, a tak bych jí chtěl opravdu překvapit.

 • Patrik 02.02.22, 12:37

  Rozbalit 3.

 • Patrik

  Já jsem měl docela dost úspěch, když jsem přítelkyni koupil provázkový náramek s diamantem pod stromeček. Byl to její nejlepší dárek. Koupíte ho okolo 5 tisíc a udělá opravdu radost.

 • Honza 05.02.22, 19:01

  Rozbalit 4.

 • Honza

  Za 5 tisíc? Kde jste koupil provázkový náramek za 5 tisíc? Jak to vypadá?

 • Patrik 07.02.22, 11:06

  Rozbalit 5.

 • Patrik

  Kupoval jsem ho z internetového obchodu tiami.cz , strašně se mi to líbilo na jejich stánkách a ve skutečnosti vypadá provázkový náramek ještě líp. Je to v podstatě novinka zajímává, kterou moc lidí ještě nemá.

 • Martina 28.02.22, 06:22

  Rozbalit 6.

 • Martina

  Na to, jak sushi nijak extra nefandím musím uznat, že toto vypadá fakt skvěle! Jinak my jsme si letos Valentýna pěkně užili. Manžel mě vzal na večeři a dokonce jsme si dali i drobné dárečky. On moc dobře ví jak mám ráda šperky z chirurgické oceli, tak mi z https://www.marre.cz/sperky-z-chirurgicke-oceli-s200CZ objednal takový hrozně hezký náramek. Vypadá fakt skvěle. :)

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
296404

RSS:
Toplist