Šperk – ideální dárek pro různé příležitosti

- Šperk – ideální dárek pro různé příležitosti
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Šperk – ideální dárek pro různé příležitosti

22.10.14, 11:41, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Touha po kráse a zdobnosti provází lidstvo již od nepaměti. Zvláště ženy se chtějí líbit a upoutat pozornost širokého okolí. Proto byly šperky prapůvodně určeny výlučně ženskému pohlaví. Dnes se prsteny, ale i náramky či řetízky zdobí, jak pánové, tak dámy.

Čtenost -   Diskuze: (6
 

Ovšem dárek ve formě šperku, kterým potěšíte svou milou, rozhodně patří mezi ty nejkrásnější. Jak šperk vlastně vybírat a jak o něj správně pečovat aby nepozbyl své krásy a jedinečnosti? To vám prozradíme na následujících řádcích.

Není šperk, jako šperk

Prodejen, obchodů a e-shopů, které se zaměřují na prodej šperků, je celá spousta. Ovšem ne všude odpovídá kvalita těchto výrobků jejich ceně. Z tohoto důvodu raději nakupujte šperky výlučně u známých a ověřených prodejců a nezapomínejte kontrolovat úřední označení těchto výrobků (punc), kterým disponují šperky ze zlata, stříbra a dalších drahých kovů. Nenechte se také nalákat příliš nízkou cenou, která může odrážet právě (ne)kvalitu zakoupeného výrobku.

Honosný šperk nebo doplněk ke každodennímu nošení?

Dárek ve formě šperku by měl vždy odrážet osobnost a očekávání dámy, kterou hodláte obdarovat. Pokud máte vedle sebe extravagantní postavičku, která žije výstředností, pak ji prstýnkem s miniaturním diamantem zřejmě příliš neokouzlíte. Takové ženě či dívce se zavděčíte spíše výstřednějším druhem šperků, které na sebe strhnou pozornost širokého okolí.

Aby šperky dlouho vydržely

 

Také o šperky je nutné pravidelně pečovat. Pozor dávejte zejména na vlhkost nebo škrábance, které vzhledu šperku rozhodně nepřidají. Řetízky, stejně jako náramky nebo náušnice, je doporučeno nasazovat až před samotným odchodem z domů. Parfémy ani laky na vlasy jejich kráse totiž příliš neprospívají. A vy jste šperk své drahé polovičce určitě kupovali proto, aby jí přinášel radost a pocit výjimečnosti po mnoho dlouhých let. Nemáme pravdu?

 
 • daniel 17.06.19, 23:15

  Rozbalit 1. šperk

 • daniel

  Já jsem přítelkyni k narozeninám koupil jako dárek moc krásný šperk z https://www.marre.cz/ a musím říct, že jsem byl překvapen, jak moc z něj byla nadšená. Jednalo se o naušnice, které od té doby nosí skoro každý den, tudíž jsem za moc rád.

 • Radka 18.09.19, 06:44

  Rozbalit 2. Náramky

 • Radka

  Šperkem chlap nikdy nic nezkazí. Já ale radši přítelovi dávám typy, protože by byl schopný mi koupit nějaký, který by se mi nelíbil. Našla jsem si pěkné dámské náramky na https://www.midorini.cz/damske-naramky/ , tak mi některý přítel snad koupí k Vánocům. Klidně by mi mohl každý rok kupovat jeden. Náramků není nikdy dost.

 • Tobiáš 13.01.22, 15:31

  Rozbalit 3.

 • Tobiáš

  Doporučíte mi někdo šperk pro přítelkyni k 3 letému výročí? Tedy šperk pro slečnu, které je 25?

 • Radka Hnízdilová 18.01.22, 18:45

  Rozbalit 4.

 • Radka Hnízdilová

  Dostala jsem od přítele pod stromeček opravdu pěkný provázkový náramek, který má na sobě laboratorní diamant. Vypadá to opravdu velice dobře. Nikdy před tím jsem to nikde neviděla, udělal mi opravdu radost.

 • Tobiáš 19.01.22, 19:16

  Rozbalit 5.

 • Tobiáš

  Počkejte, nějak mi není jasné, co je to ten laboratorní diamant? Co bych si pod tím tak mohl představit?

 • Radka Hnízdilová 23.01.22, 10:25

  Rozbalit 6.

 • Radka Hnízdilová

  Podívejte se na stránky internetového obchodu https://www.tiami.cz/naramky/ , kde prodávají velmi pěkné a kvalitní šperky s laboratorním diamantem. Laboratorní diamant vzniká v laboratoři za speciálních podmínek. Jeho kouzlo je v tom, že k jeho získání není potřeba tolik těžké lidské práce. Na pohled v nich nerozeznáte rozdíl.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
11820

RSS:
Toplist