Soutěž: Těšíme se na léto s Biodermou!

- Soutěž: Těšíme se na léto s Biodermou!
Rubrika:  Úspěšná

Soutěž: Těšíme se na léto s Biodermou!

01.06.15, 00:00, autor: Plavovláska
Ano je to tak! Bioderma věnovala do naší soutěže svou NOVINKU letošního léta - Photoderm KID SPF 50+ Opalovací pěna od společnosti LABORATOIRE BIODERMA. Je to maximální sluneční ochrana adaptovaná speciálně na citlivou dětskou pokožku. Kdo by nechtěl pro své děti kvalitní opalovací pěnu? Chceme pro ně přece to nejlepší.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Milujete svoje děti?  Dopřejte jim kromě sluneční ochrany i velkou dávku zábavy!

     Děti jsou jako poklad, přináší nám do života spoustu radosti, ale také strachu a dalo by se říct, že celkem dost bezesných nocí.  Pečujeme o ně, staráme se o ně a přejeme si pro ně jen to nejlepší. Máme radost, když jsou šťastné a trápí nás jejich smutek. Všechno se dá nějakým způsobem zvládnout, nejdůležitější je stejně jejich zdraví! Víte, že 1h na slunci pro nás je stejná jako 15 hodin na slunci pro ně? Dětská kůže je na slunci velmi zranitelná a sluneční paprsky jsou velmi zrádné i nebezpečné. Může dojít k velmi rychlému spálení pokožky a genetická informace v buňkách může zůstat navždy poškozená.  Je vědecky dokázáno, že každé spálení kůže v dětském věku, zvyšuje pravděpodobnost rakovinového bujení v pozdějším věku. Z tohoto důvodu je potřeba děti zbytečně nevystavovat slunečnímu záření.Na slunci dohlédnout na to, aby na sobě měli klobouk, sluneční brýle a případně tričko. Jejich citlivou pokožku chránit krémem s vysokým ochranným faktorem, jehož aplikaci budeme opakovat každé dvě hodiny. A to tak, že první dávku ochranného krému natřeme na pokožku ještě doma před odchodem ven.     Novinkou letošního léta je Photoderm KID SPF 50+ Opalovací pěna od společnosti LABORATOIRE BIODERMA. Maximální sluneční ochrana adaptovaná speciálně na citlivou dětskou pokožku. Exkluzivní patent Buněčné Bioochrany®*, zesílený o Peptide C, zajištuje dětem optimální ochranu proti škodlivým účinkům UV záření. Tato nová forma pěny, která vypadá podobně jako „šlehačka ve spreji“ bude děti bavit! Zaručí, že i taková činnost, jako alikace ochranného krému, může být velkou zábavou!Chráníme to nejcenější, co máte...

Exkluzivně v lékárně!

 

 

www.bioderma.com/cz

 

 

 

Kdy soutěž probíhá?

Soutěž se koná od 1. června do 7 června 2015. Na pozdější odpovědi nebude brán zřetel.

 

 

 


O co se hraje?

 

3 soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a budou mít štěstí, obdrží

 

Photoderm KID SPF 50+ Opalovací pěna

 

 

 

 

Soutěžní otázka:

 

Dokončete větu -

 

Jedna hodina na slunci pro dospělého člověka je totéž jako:

 

a) 2 hodiny pro dítě

 

b) 15 hodin pro dítě

 

c) 5 hodin pro dítě

 

 

 

 

 

Odpovědi na soutěžní otázku odesílejte na e-mailovou adresu redakce@zenax.cz do předmětu uveďte: Bioderma Kid.

 

 

Připište svou kontaktní adresu, případně mobilní číslo a pak už jen čekejte, zda se na vás štěstí opravu usměje a budete vylosováni.

 

Nezbývá než popřát hodně štěstí!

 

 

 

 

 
Zdroj: www.bioderma.com/cz
 
Profil blogu
Profil sekce "Úspěšná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:12

Přístupů:
2023526

RSS:
Toplist