Soutěž s MAX FACTOR

- Soutěž s MAX FACTOR
Rubrika:  Úspěšná

Soutěž s MAX FACTOR

02.07.08, 15:20, autor: Plavovláska
Jste prostě žena X! Jste krásná, jste smyslná, umíte být praktická, ale i tajemná. A což teprve zlobivá? To všechno vy jste, my to víme. Podělte se s námi o to a získejte jeden z mnoha dárků od Max Factor.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Nejzajímavější příspěvky, které od vás obdržíme, odměníme jednou z mnoha cen od společnosti Max Factor. Pokud se soutěže zúčastníte vlastní písemnou prací (můžete příběhem, článkem, zkušeností) či fotografií, budou vybrané práce zveřejněny na stránkách Ženy X.

 

Soutěž není určena jen pro ženy. Pokud jste muž a máte přítelkyni, milenku či manželku, která je něčím úžasná a naplňuje některou (nebo více) z kategorií našich sekcí (Krásná, Smyslná, Praktická, Zlobivá, Úspěšná, Kulturní, Rozhněvaná nebo Tajemná) vyfoťte ji, nebo nám o ní napište. I vy můžete pro ni získat některou z cen.

 

 

Jak postupovat?
Zaregistrujte se. Registrace je podmínkou účasti, protože soutěž je určena jen pro registrované čtenáře Ženy X. Dále pak máte tři možnosti, jak se soutěže zúčastnit:


1. Pošlete na adresu redakce Ženy X redakce@zenax.cz  fotografii či text, kterým vyjádříte, jak jste Krásná, Smyslná, Praktická, Zlobivá, Úspěšná, Kulturní, Rozhněvaná nebo Tajemná. Prostě práci k některému tématu našich sekcí.

 

2. Nemusíte posílat své příspěvky mailem. Můžete si založit na stránkách Ženy X svůj blog. Do tohoto blogu, který si pojmenujete a upravíte podle vlastního uvážení, pak můžete přímo vkládat články či fotografie. Je však nutné k nim přidat kategorii Max Factor. My už si sami z vašich blogů práce vytáhneme.


3. Poslední možností, jak se zúčastnit naší soutěže o skvělé ceny, je vyplnit krátký zábavný test, který najdete zde

 

První dvě možnosti, tedy pokud nám poskytnete svoje práce, vyhodnotíme a ty nejzajímavější odměníme.

Při třetí možnosti rozhoduje správnost vyplnění zábavného testu a také datum. Nejrychleší správné odpovědi budou odměněny.

Všechny tři možnosti jsou si rovné a tudíž neváhejte a zapojte se. Cen od Max Factoru je opravdu hodně. Takže - není co řešit. 

 

Soutěž trvá od 1.7.2008 do 26.8.2008. Poté budou vyhlášeny výsledky a zveřejněni výherci na stránkách Ženy X.

 

 

 

 

 

 

Co můžete vyhrát?
Jeden z mnoha dárkových balíčků od firmy Max Factor obsahující:

Bronzující kuličky, make-up pro opálení

Neslíbatelnou rtěnku 

Lak na nehty

 

 

 

Partnerem soutěže je společnost Max Factor Česká republika

 

 

 

PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI S ŽENOU X A MAX FACTOR

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Úspěšná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:12

Přístupů:
1972708

RSS:
Toplist