Soutěž s Hotelem Schmidbräu a Ženou X

- Soutěž s Hotelem Schmidbräu a Ženou X
Rubrika:  Úspěšná

Soutěž s Hotelem Schmidbräu a Ženou X

06.07.09, 00:00, autor: Plavovláska
Měli jste letos tolik práce, že Vám už nezbyl čas zajistit dovolenou? Nebo Vám něco nevyšlo? Máte opravdu málo času a můžete se uvolnit třeba jen na víkend? Pak pro Vás máme skvělou nabídku. Svůj relaxační pobyt ve špičkovém hotelu prostě vyhrajte. Což takhle Hotel Schmidbräu v Bavorsku?

Čtenost -   Diskuze: (3
 

 

Připravili jsme pro Vás soutěž s Hotelem Schmidbräu, kdy hlavní cenou budou 3 poukazy pro dvě osoby na romantický víkend strávený právě v tomto bavorském hotelu. Zveme Vás do prostředí, kde můžete nechat odplynout starosti všedního dne, užít si příjemnou dovolenou a načerpat spoustu pozitivní energie.
Neváhejte a okuste rodinnou atmosféru  prostředí tříhvězdičkového  hotelu v městečku Waldmünchen, kde se bez problému domluvíte i česky.


Samozřejmě představy romantiky se výrazně liší. Ale troufám si říct, že odpočinout si zde může každý podle svého gusta. Pro sportovce jsou zde nepochybně pestré možnosti cykloturistiky v Bavorském lese, za městem je lanové centrum, kde můžete bezpečně pocvičit svou odvahu. Máte už i děti? Pak budou nadšené z místního Aquacentra s tobogánem a množstvím jiných zajímavostí. Na nedalekém ranči se můžete svézt na koni, děti na ponících nebo si zahrát minigolf. Za hotelem je velký městský park s vybaveným dětským hřištěm.


Další specialitou v teplých měsících je nedaleký velkolepý zábavní park Churpfalz Park (otvírací den pro rok 2009 byl již 4.dubna!), kde za paušální částku mohou návštěvníci užít všech atrakcí až do únavy a můžete tak příjemně strávit den pro velkou radost vašich dětí:-).

 

 

 

 

Jak se soutěže zúčastnit?

Naší soutěže se můžete zúčastnit velice jednoduše. Stačí správně odpovědět na otázky našeho zábavného testu, vyplnit funkční mailovou adresu, na které Vás budeme kontaktovat v případě výhry a pak si jen držet palce, abyste zvítězili právě Vy.

 Soutěžní test:

 

1. Jak se jmenuje městečko, kde leží Hotel Schmidbräu?

 
 
 

 

2. Kolik stojí víkendový Romantický pobyt pro dvě osoby v Hotelu Schmidbräu v hlavní sezóně?

 
 
 

 

3. Můžete si do Hotelu Schmidbräu vzít i svého "čtyřnohého miláčka"?

 
 
 

 

4. Jak se jmenuje rubrika na Ženě X, kde se k tématům vyjadřují muži?

 
 
 

 

Váš email:  

 

 

 


Nevíte si rady? Odpovědi na všechny otázky naleznete buďto na oficiálních stránkách Hotelu Schmidbräu www.hotel-bavorsko.cz nebo na stránkách našeho magazínu Žena X.


 


Kdy soutěž probíhá?

Soutěžit, tedy odpovídat na otázky našeho testu můžete  od chvíle zveřejnění soutěže, tedy od: 6.7.2009 0:00:01 hod. do 3.8.2009 23:59:59 hod. Pozdější odpovědi už nebudou zaznamenány.

 

 

 

Kdo se může soutěže zúčastnit?

Osoba starší 18-ti let trvale žijící na území České republiky.

 

 

 

O co hrajete?

 

Romantický pobyt

 

Chcete vašeho partnera příjemně překvapit?Ochutnejte s námi Bavorsko během Romantického pobytu!Bavorská stylovost, kvalitní služby a příjemný personál vám zaranžuje romantický víkend, při kterém si odpočinete a načerpáte mnoho pozitivní energie.Při příjezdu Vás uvítáme lahví vína, květinou pro dámu a ovocnou mísou na pokoji.
Romantická večeře při svíčkách Vám bude servírována v separé boxech v naší restauraci. Večeře bude připravena formou tříchodového menu - čeká na vás tradiční bavorské menu s pravým bavorským pivem.

 Pro první večer Vám doporučíme procházku po našem malebném městečku Waldmünchen, které se honosí názvem „Vzdušné lázně", s křivolakými uličkami a historickým náměstím, na kterém se nachází i náš Hotel.


Pro aktivní trávení volného času a relaxaci vám doporučíme návštěvu místního Aquacentra, od nás dostanete Vstupenku pro 2 osoby na 1,75hod., kde v ceně vstupného budete mít i Saunu, Páru a vířivý masážní bazén s teplou vodou.


Pro turisty a výletníky pak doporučíme procházky přírodou Bavorského lesa v okolí Čerchova, nebo návštěvu některého z blízkých městeček.


Partnerce či partnerovi můžete koupit třeba nějaký hezký dárek na sebe, neboť v Německu se „dobře nakupuje".


Na odpoledne na vás bude čekat kávová pochoutka dle výběru s dezertem servírovaná v přjemném prostředí naší stylové bavorské Stube s kachlovými kamny.

 Večer Vás bude čekat večeře formou Speciálního romantického menu pro dvě osoby (hlavní jídlo - výběr ze 3 možností).


Snídaně si u nás v poklidu můžete vychutnat od 8 do 10hod. formou buffetu, na přání Vám bude snídaně servírována na pokoj.Vybavení pokoje:

Během vašeho romantického pobytu budete ubytováni v jednom z našich tříhvězdičkových pokojů LUX vybavených kompletně masivním dřevem, samozřejmostí je koupelna se sprchou a Wc a Tv. V teplých měsících uvítáte jistě posezení na romantické mansardě, která je součástí pokoje. Samozřejmostí je fén, ručníky. Hotel má Wi-fi.

 

 Stravování:
Hotel se drží konceptu - Hausmannskost - neboli domácká strava, kdy veškeré pokrmy připravují naši kuchaři sami - např. domácí knedlíky, domácí koláče, atd. Samozřejmostí romantické večeře je výjimečné aranžmá, nabídneme Vám i bavorské speciality. Pro zajímavost můžete ochutnat místní speciální nabídku destilátů a především speciálních bavorských piv.Náš romantický pobyt zahrnuje:

    * 2* ubytování v tříhvězdičkovém hotelu v pokojích s vlastním sociálním zařízením, sprchou a Tv
    * uvítací balíček - láhev vína, květina pro dámu, ovocná mísa na pokoji
    * 2* romantická večeře při svíčkách
    * 1* odpolední kávová pochoutka + dezert
    * 2* snídaně formou buffetu
    * vstupné do Aquaparku se saunou, párou a masážním bazeném pro 2osoby/1,75hod.
    * romantická dekorace v pokoji

 

 


 

 

Vyhlášení výsledků soutěže

 
 • Magda 08.07.09, 14:58

  Rozbalit 1. soutěž!

 • Magda

  No né, další super soutěž :)

 • bibi 04.08.09, 10:30

  Rozbalit 2. Soutěž s Hotelem Schmidbräu a Ženou X

 • bibi

  Také jsem soutěžila a doufám , že budu vylosována.Určitě by byl partner potěšen.Byl by to dodatečný dárek k našemu 25letému výročí svatby.

 • Pepkoun 24.01.21, 17:13

  Rozbalit 3.

 • Pepkoun

  My také máme takový menší hotel a velice se nám v tomto hotelu líbilo a chtěli jsme si pořídit jednu takovou tu hotelovou vůni, kterou tam měli. Hrozně dlouho jsme ji nemohli najít až se nám nakonec zadařilo a pořídili jsme si ji z této stránky - https://www.caretrade.cz/hotelove-vune/ ... Konečně máme svou specifickou vůni a každý náš hotel podle vůně už může poznat :-) I to je podle mne důvod, proč se lidé do hotelů vrací...

 
Profil blogu
Profil sekce "Úspěšná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:12

Přístupů:
1985564

RSS:
Toplist