Soutěž: Neoperl - úspora vody

- Soutěž: Neoperl - úspora vody
Rubrika:  Úspěšná

Soutěž: Neoperl - úspora vody

28.07.14, 00:00, autor: Plavovláska
Kdo by dnes neslyšel na slovo "úspora". Stalo se jakýmsi zaklínadlem, trendem, módním hitem. Snažíme se uspořit kde se dá. A když to navíc ani nijak nebolí a nemusíme se uskromňovat, je to o to lepší. A přesně o tom to je. Chcete uspořit vodu a nijak se přitom neomezovat? Pak potřebujete NEOPERL! Můžete si ho jít koupit. Nebo ho v naší soutěži jednoduše vyhrát.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 

Omezovače průtoku vodyJednoduchým receptem na snížení spotřeby vody se v posledních měsících staly omezovače průtoku vody a perlátory. „Dají se snadno připevnit na jakoukoliv vodovodní baterii i do sprchové hlavice a fungují pak na jednoduchém principu, kdy do protékající vody přimísí vzduch. Tyto spořiče mají navíc tu jedinečnou vlastnost, že jsou nezávislé na tlaku vody. Při sprchování, mytí rukou, nádobí i jiných běžných činnostech není pro uživatele rozdíl nijak patrný. Zato se tento nový způsob užívání velmi výrazně projeví na spotřebě, která se rázem sníží o 40-90 %.“ Říká David Otáhal z portálu www.neoperlcz.cz a eshopu www.sanita-shop.cz.

 

 

Zájem o perlátory i omezovače je v posledních měsících obrovský. Jsou totiž na rozdíl od mnoha jiných metod šetření legální, se skutečně minimálními náklady a rychlou návratností. „Kromě úspory vody však šetří především energie, jako je plyn či elektřina, které jsou s ohřevem vody neodmyslytelně spojené ačkoliv si to řada spotřebitelů na první pohled nespojí“, doplňuje p. Otáhal.

 

 

 

Kdy?

 

Soutěžíme od 28.7. do 3.8.2014. Na odpovědi s pozdějším datem nebude brán zřetel.

 

 

O co hrajeme?

Hrajeme o tři sady perlátorů Neoperl do domácnosti.

 

 


Soutěžní otázka:

 

Jak velká může být úspora vody v domácnosti při použití omezovačů a perlátorů Neoperl?

 

a) 10 - 20%

b) 21 - 39%

c) 40 - 90%


 

Odpovědi na soutěžní otázku odesílejte na e-mailovou adresu redakce@zenax.cz do předmětu uveďte: Neoperl.

 

 

Připište svou kontaktní adresu, případně mobilní číslo a pak už jen čekejte, zda se na vás štěstí opravu usměje a budete vylosováni.

 

Nezbývá než popřát hodně štěstí!

 

 
 
 
Profil blogu
Profil sekce "Úspěšná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:12

Přístupů:
1732246

RSS:
Toplist