Skvělá dovolená může být i v Chorvatsku

- Skvělá dovolená může být i v Chorvatsku
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Skvělá dovolená může být i v Chorvatsku

23.12.13, 09:06, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Objevte skvělá místa v zahraničí na dovolené.

 

Rádi cestujete a objevujete nová místa v zahraničí? Chcete zároveň vyrazit na rodinnou, avšak ekonomicky dostupnou dovolenou, která bude příslibem nezapomenutelných okamžiků a nových zážitků? Potom Vás dozajista osloví dovolená v Chorvatsku, která patří stále mezi nejpopulárnější zájezdy vůbec. Je to způsobeno právě dostupností tohoto překrásného místa, nízkými cenami za jednotlivými službami za samotné ubytování.

Kde se v Chorvatsku ubytovat


Vybírat samozřejmě můžete hned z několika destinací, které se mohou nacházet nejen v těsné blízkosti moří, ale také ve vnitrozemí. Mezi populární oblasti patří určitě Dalmácie, Istrie, Dubrovnický region nebo Kvarner. Působiště, která Vás ohromí překrásně průzračným mořem, kamenitými plážemi a zachovalými památkami či typickými prvky chorvatské architektury.


Pakliže do těchto oblastí vyrážíte na delší dobu, bude Vás samozřejmě zajímat také soukromé ubytování v Chorvatsku, které může nabývat mnoha podob. Svůj zasloužený odpočinek si můžete vychutnávat v prostředí moderních apartmánů, vil a odborných nemovitostí, které se chlubí nabízeným komfortem, dostatečným prostorem a nízkou cenou. Většina těchto objektů je umístěna také v těsné blízkosti moře, díky čemuž se letní dovolená v Chorvatsku stává opravdu bezkonkurenční volbou.

Kvalitní ubytování - příjemná dovolená


Chorvatsko Vám samozřejmě nabídne spoustu možností libovolného vyžití, nepodceňujte však důležité ubytování, které je základem pohodlí a luxusu. Neodkládejte volbu své budoucí dovolené na poslední chvíli a zajistěte si rodinné zájezdy co nejdříve. Vyrazte do těchto míst buď vlastní, nebo autobusovou dopravou a zároveň se oddávejte i velice nízkým cenám. Součástí jednotlivých apartmánů může být navíc spousta příslušenství a nadstandardních doplňků.

 
 • Tamara 24.03.20, 04:33

  Rozbalit 1.

 • Tamara

  Tak s tímto naprosto souhlasím. V Chorvatsku je hezky, není to tam drahé a hlavně to ani není tak daleko. Taky se tam letos chystám. Zrovna nedávno jsem se dívala po nějaké pojišťovně u které si na dovolenou sjednám cestovní pojištění. Co jsem se tak dívala, tak se mi zatím asi nejvíc zamlouvá toto pojištění: https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-do-zahranici-sbaleno

 • Alena 30.12.21, 21:41

  Rozbalit 2.

 • Alena

  My nad cestou do Chorvatska letos přemýšleli, ale s těmi podmínkami to bylo takové všelijaké, takže jsme nakonec nikam raději nejeli. Aby nás vůbec třeba pustili přes hranice. Místo toho jsme si udělali dovolenou u nás v Jižních Čechách. Měli jsme tam pronajatý pokoj v takovém hotýlku a na jednu věc z něj nezapomenu. Ta vůně tam. Musela jsem se pokojské hned zeptat odkud ty vůně mají, že to chci také domů. A prý od https://www.caretrade.cz/hotelove-vune/

 • Tereza 05.01.23, 19:39

  Rozbalit 3.

 • Tereza

  Chci letos s rodinkou hodně cestovat. Chci se zeptat na vaší zkušenost s cestovním pojištěním. Na kterou pojišťovnu se obrátit?

 • Radka 10.01.23, 23:03

  Rozbalit 4.

 • Radka

  Nabídky pojišťoven se víceméně pořád mění, takže pokud chcete sjednat pojištění výhodně, tak se z mého pohledu a taky zkušeností vyplatí nejvíc podívat se na srovnávač pojištění, kde vlastně rychle zjistíte to nejvýhodnější.

 • Tereza 14.01.23, 08:39

  Rozbalit 5.

 • Tereza

  Dobře a se kterým srovnávačem pojištění máte teda dobou zkušenost?

 • Radka 18.01.23, 06:13

  Rozbalit 6.

 • Radka

  Já používám srovnávač pojištění https://www.klik.cz/ , kde je to velmi přehledné a hlavně hrozně jednoduché. Bez problémů se tam dá rychle porovnat pojištění a také se dá online sjednat.

 • Lenka 31.01.23, 10:51

  Rozbalit 7.

 • Lenka

  Do Chorvatska jezdíme skoro každý rok na čtrnáct dní a pokaždé si celý pobyt zařizujeme přes cestovní kancelář. Snažíme se si dovolenou zamlouvat mimo sezonu, aby tam nebylo plno turistů, jelikož si rádi užíváme pěší turistiky. Letos jsme si koupili na stránkách https://www.naturehikecz.cz/ nové batohy na naše túry, až pojedeme na dovolenou.

 • Mirka 24.04.23, 15:09

  Rozbalit 8.

 • Mirka

  My jezdíme na dovolenou do Chorvatska již několik let a jsme vždy velice spokojení. Letos jsem se rozhodla všem koupit na internetových stránkách https://armik.cz/ nové spací pytle, které si vozíme s sebou v našem obytném autě. Takže ubytování nemusíme řešit, ale manžel každý rok sjedná úrazové pojištění pro celou rodinu i majetek.

 • Veronika 01.06.24, 09:22

  Rozbalit 9.

 • Veronika

  Dříve jsem si dovolené moc neužívala, protože jsem měla pořád strach o dítě. Pak ale pro dceru manžel pořídil dětské chytré hodinky od armodd.cz , které mají v sobě GPS, takže mohu sledovat jeho aktutální polohu. To mě uklidňuje pro případ, že by se něco stalo.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

4 nejlepší třešňové recepty

Tak dobré a přitom tak rychle pryč. Třešně jsou jedna z těch typicky letních surovin, která je pryč dřív, než se rozkoukáte. Vrhněte se na ně tento rok pořádně a až se vám přejí čerstvé, zakomponujte je do dezertů! Hitem jsou teď dezerty, které si každý jednoduše vezme do ruky bez složitého krájení a oddělování.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
14605

RSS:
Toplist