Single Valentýn: 7 tipů jak si ho náležitě užít

- Single Valentýn: 7 tipů jak si ho náležitě užít
Rubrika:  Smyslná

Single Valentýn: 7 tipů jak si ho náležitě užít

13.02.24, 00:00, autor: Plavovláska
Svátek svatého Valentýna klepe na dveře. Ještě vloni jste ho oslavila při svitu svíček výtečnou večeří se svým partnerem. Letos už vás minimálně měsíc rozčiluje červenorůžová marketingová kampaň. Každý den vám totiž připomíná, že co bylo vloni, není dnes, a že vaše vidina vztahu na celý život se rozpadla jako domeček z karet. Nenechte se plyšovými srdíčky, medvídky ani vodícími páry ruku v ruce s pugety růží vykolejit a inspirujte se následujícími tipy.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

1. Zaútočte pohybem na sebelítost

Představa, že dorazíte na Valentýna po práci domů, pustíte si film a zajíte pocity osamělosti tučným a nezdravým jídlem je sice lákavá a pohodlná, ale příliš vám neprospěje. Uchopte tento den za opačný konec a netruchlete, že není muž, s kterým byste slavila. Místo toho zkuste něco pro vás zcela nového. Vyzkoušela jste už pole dance nebo zumbu? „Sportem nebo tancem pomůžete sama sobě mnohem více. A to nejen po fyzické stránce. I vaši psychiku posílí účinky endorfinů větší měrou než sebelítost,“ říká odbornice na vztahy Martina Horáková ze seznamovacího portálu Leyter.com.

 


2. Uspořádejte anti party

Určitě se najdou mezi kamarádkami svobodné a nezadané. Uspořádejte pro ně anti valentýnskou party. Připravte velkou piňátu ve tvaru srdce, do které nachystejte malé dárky pro všechny zúčastněné. Během večera ji společně rozbijte a ukažte kamarádkám, co jste si pro ně připravila. Uvidíte, že za radost, o kterou se jim postaráte, snaha stojí.

 

 

3. Myslete na ty, kteří to potřebují více než vy

„Lidé, kteří nejsou spokojeni se svým životem, mají občas tendenci vidět všechno černě. Připadá jim, že jsou na tom nejhůře ze všech a utápí se ve vlastní lítosti,“ vysvětluje Martina Horáková a doplňuje: „V tuto chvíli však nastává pravý čas na ohlédnutí se kolem sebe. Někdo z vašich přátel se v tento den může cítit mnohem hůře.“ Pokud jste na svatého Valentýna single, zkuste ho pojmout jako den, kdy pomůžete. Povzbuďte svou společností toho, kdo to potřebuje více než vy.

 

 

4. Nechte hudbu, ať vás roztančí

Chcete-li do společnosti více lidí, domluvte se s pár známými, kteří Valentýna neslaví. Jistě jich najdete spoustu. „Podívejte se po okolí, jaké máte kupříkladu hudební možnosti,“ doporučuje Horáková a dodává: „Na koncertě se vám otevřou nové příležitosti poznat lidi, s kterými si můžete padnout snadno do noty. Můžete tak jít napřed nejen novým přátelstvím, ale i novému vztahu.“
5. Strach ukliďte doma a užijte si rovnou celý víkend

Letošní Valentýn nám zahajuje víkend. Proč tedy místo jednoho večera nenaplánovat rovnou několik dní? Sezvěte své přátelé a známé a vyrazte třeba na adrenalinový víkend. Hledat ho můžete klidně i v Čechách. Vyzkoušejte třeba lezení, lukostřelbu nebo paintball a vlijte tím novou krev do vašich žil.

 

 

6. Dejte zelenou obnově vašeho šatníku

Pozvěte kamarádku, která je také single, k sobě domů na skleničku vína. Zapomeňte spolu, že Valentýn existuje. Spojte její návštěvu s očistou ve svém šatníku. Vyzkoušejte si pár kousků nejen staršího oblečení, ale i toho nového. Nechte si od kamarádky poradit, čím by se vaše skříň měla obohatit, co už je mimo módu nebo jaké barvy vám sluší nejvíce. Pokud zjistíte, že se oblečení nachází v kritickém stavu, vyrazte hned druhý den na nákupy a situaci napravte.

 

 

7. Mějte se ráda

Den svatého Valentýna by měl být o oslavě lásky s naším protějškem. Pokud jste však single a nemáte chuť se bavit ani ve společnosti přátel ani vedle blízké kamarádky, zaměřte se na sebe a udělejte si radost. „Zajděte třeba do některého z wellness center. Při příjemné masáži nebo v sauně velmi rychle zapomenete na všední starosti. Uvolníte nejen tělo, ale přispějete tak i k posílení vaší psychické rovnováhy,“ doporučuje Martina Horáková.

 
Zdroj: Leyter.com Archív 2014
 • Anička 23.02.19, 13:23

  Rozbalit 1. Valentýn

 • Anička

  Já jsem byla letos na Valentýna taky sama a s kamarádkou jsme jeli na víkend do Mariánských lázních do hotelu https://cristalpalace.cz/ a užili jsme si to spolu víc, než s klukama.

 • Lucie 01.01.23, 11:37

  Rozbalit 2.

 • Lucie

  Valentýna si letos chci opravdu užít, a proto jsem už objednala pro přítele super dárek. V podstatě si ho už i trochu přál pod stromeček. Vybrala jsem pro něj chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-silentwatch-5-pro-stribrna-s-kovovym-reminkem-silikonovy-reminek/

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1695584

RSS:
Toplist