Silvestr romantický, akční, plný zábavy – vyberte si!

- Silvestr romantický, akční, plný zábavy – vyberte si!
Rubrika:  Praktická

Silvestr romantický, akční, plný zábavy – vyberte si!

12.11.12, 00:00, autor: LadyAnn
Do konce roku zbývají necelé 2 měsíce a je tedy nejvyšší čas rozhodnout se, jak ho strávíte. Žhavým tipem jsou pobyty v zahraničí, a to jak ve víru městské zábavy, tak uprostřed nádherné přírody.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Konec roku v království sněhu

Hitem posledních let se staly víkendové pobyty v Alpách. Mají hned několik výhod.

  •     Příchod nového roku oslavíte v překrásné zasněžené krajině ve společnosti lidí, které máte rádi. Přes den si užijete skvělé lyžování a večer příjemné oslavy.
  •     Hotely a restaurace na toto období připravují spoustu zajímavých nabídek.
  •     Silvestr v Alpách je mnohem levnější než v začátek roku, kdy do Alp přijíždí zejména ruská populace, jež slaví pravoslavné Vánoce.

 

 


Pokud máte v plánu i lyžovat, nezapomeňte dobře zvážit uzavřené pojištění. Lyžování a zejména snowboarding obvykle nepatří do aktivit, na které se vztahuje základní nabídka. Klidně uzavřete své cestovní pojištění online, ale zvolte takové, jež vás bude jistit v každé situaci.

 

 

Velká party uprostřed velkoměsta

Milujete velké párty? Slavte tam, kde to žije!

 

Berlín

Oslavy uprostřed Berlína na první pohled neberou konce. Mezi Braniborskou bránou a Vítězným sloupem, což je asi 2 km dlouhé prostranství, se každoročně koná  největší open air party na světě. Tam nesmíte chybět!

 

Londýn

Další z působivých oslav na vás čeká v Londýně. Centrum města bude celou noc žít na plno. Slavte uprostřed ulic, nebo se zúčastněte některé z akcí bohatého kulturního programu.

Za žádnou cenu si však nenechte ujít velkolepý  ohňostroj na břehu Temže. Zúčastnit se můžete i novoročního průvodu New Year's Day Parade, kde se vám představí umělci a artisté z dvaceti zemí světa.

 

 

 

 

Romantický nový rok


Paříž

Kdo by se nechtěl o půlnoci 31. prosince políbit pod Eiffelovou věží? Může být ještě něco romantičtějšího? Ano! Nový rok v Paříži! Procházky malebnými uličkami, vynikající káva a víno v místních kavárnách s typickou poklidnou atmosférou. Nelze odolat.

 

Řím

Zcela jinou a přesto neodolatelnou romantiku zažijete v Římě. Italský temperament, historie města a magický okamžik konce roku vás zcela pohltí. Prohlédněte si baziliku svatého Petra ve Vatikánu, navštivte Pantheon, nezapomeňte na Koloseum, ale hlavně si zde naplno užívejte života!

 

 
Zdroj: H3, Generali, sxc.hu
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
1298331

RSS:
Toplist