Sexuální příručka vdané ženy

- Sexuální příručka vdané ženy
Rubrika:  Zlobivá

Sexuální příručka vdané ženy

16.07.15, 00:00, autor: Plavovláska
Nesmírně mě to mrzí, ale tuto příručku jsem nevymyslela já. Je mi to upřímně líto, protože bych si tím zřejmě získala nesmrtelnost. Ačkoliv - skutečná autorka, manželka britského anglikánského reverenda, Ruth Smylersová, do dějin nijak nevstoupila.

Čtenost -   Diskuze: (7
 

 

A je to věčná škoda. Její jméno by mělo být tesáno a zlatem lemováno v pravém carerském mramoru. Protože to, co paní Ruth Smylersová napsala již v roce 1894 v neskutečném díle pod názvem Sexuální tipy pro manželky, je vskutku věc nevídaná.

 

Přiručka se v Anglii stala okamžitě bestsellerem. Nu považte, konečně někdo neohrožený poradil ubohým ženám "kterak překonat strašlivý zážitek ze sexu!" Hlavním motem knihy ovšem je:


"Sex? Málo, zřídka a když už tak s nechutí!"

 

Uznejte tohle nezbývá než tesat do kamene. A co dál tedy radila božská manželka protestantského kněze? Tady mi na mysl vplouvá otázka, co byl pan farář za strašlivého čuňáka, když zážitky s ním vyprovokovaly ubohou sexem týranou manželku k sepsání tohoto spisu? Ale vraťme se k příručce:

 

 

 

1. Chytrá manželka drží četnost sexuálních styků na co nejnižší úrovni a ke stejnému přístupu vychovává i své děti. Manželovi po svatbě dovolí nejvýš dva rychlé sexuální styky týdně a postupem času se snaží tento počet snížit. Nejlepší výmluvy: nemoc, ospalost, bolest hlavy.

 

2. Sobecký manžel nemyslí na nic jiného, než jak svou ženu dostat do postele. Proto mu to dopřávejte zřídka a s nechutí. Jinak se vaše manželství změní v sexuální orgie!

 

3. Chytrá manželka se před manželem nikdy neukazuje nahá. Praktická je tlustá bavlněná košile, kterou si nemusí během sexu svlékat. Když si lehne do postele, měla by okamžitě zhasnout světlo a nevydávat žádné zvuky. Manžel by si to totiž mohl mylně vyložit tak, že ho k sobě láká.

 

 

4. Muži po sexuálním aktu rádi odpočívají. To jim nesmíte dovolit, jinak budou chtít hned zas! Jakmile manžel dokončí akt, je dobré ho ihned zahrnout různými drobnými úkoly, které mu zabrání milostný akt opakovat.

 

5. Také hádky a výčitky patří mezi vysoce efektivní metody, jak zabránit manželovi začít akt. Je dobré s nimi začít večer přibližně hodinu předtím, než si jdete lehnout.

 

 

6. Muži jsou od přírody zvrhlíci, a když jim dáte sebemenší šanci, budou chtít i něco mnohem horšího, než je běžný sexuální styk – různé polohy na různých místech a nutit vás, abyste je uspokojovala ústy. Totéž budou chtít dělat vám.

 

 

7. Když se vás muž pokusí políbit na ústa, uhněte trochu hlavou. Polibek tak sklouzne neškodně na bradu nebo tvář. Když se vás pokusí líbat na jiné místo, uhýbejte nebo vyskočte z postele s tím, že musíte na záchod.

 

 

8. Když si i manžel k manželce najde přece jen nakonec cestu, měla by se manželka hýbat co nejméně. Jakýkoliv pohyb by si totiž manžel mohl vyložit jako sexuální aktivitu. Pokud je sex nevyhnutelný, má se odehrávat v naprosté tmě. Muži při sexu rádi vydávají různé zvuky, hekají a funí. Žena musí ležet tiše a důsledně se vystříhat jakéhokoliv slyšitelného projevu vášně.

 

 

9. Po 10 letech manželství už většina žen dosáhne svého jediného cíle: mít děti. Je to dobrý důvod, jak sexuální styky zrušit úplně.

 

 

 

 

Nu, klobouk dolů před paní Smylersovou. Myslím, že nejen můj neutuchající obdiv ji za její monumentální dílo nemine. Nicméně, bohužel konstatuji, že jsem zřejmě jen já tak neinformovaná. Protože moji mužští kolegové v práci mi tvrdí, že jejich ženy jsou určitě horlivými žačkami učení paní Smylersové - a kdyby nebyla příručka z 19. století, podezírali by svoje ženy ze spoluautorství. No nejsou to prostě oškliví chlapi? :).

 

 


 

Poznámka pod čarou

 

Je možné, že žádná Ruth Smylers nikdy neexistovala, je možné, že je jen výplodem přiliš bujné fantazie jednoho redaktora deníku Aha! - nicméně, pobavila i kdyby náhodou neexistovala.

 

ANKETA: Líbí se vám Příručka Ruth Smylersové?

Zdroj: AHA!, ZenaX archív 2008
 • Neregistrovaný 14.11.08, 13:05

  Rozbalit 1. Neexistovala

 • Neregistrovaný

  O takové ženě není ani zmínky - nikde. V jiné, nezná ji ani gůgl. Jenom českej web, kterej to převzal z Aha! Redaktoru Aha! se tím ale asi podařilo trefit do černého...

 • Kukačka 15.11.08, 00:55

  Rozbalit 2. Nebyla?

 • Kukačka

  Ale ta pravidla od někud jsou, moje žena je dodržuje! Už léta!

 • Neregistrovaný 15.11.08, 17:49

  Rozbalit 3. Kuku kuku

 • Neregistrovaný

  A budeš měnit ženu nebo pravidla?

 • Neregistrovaný 18.11.08, 20:54

  Rozbalit 4. Bohužel to není vtip.

 • Neregistrovaný

  Mnohé ženy tento systém s různými obměnami s vlastním manželem praktikují.Asi to mají někde v genech, protože to dobře znají, přestože výše uvedenou příručku nikdy nečetly.Také moje žena je zářný příklad.

 • Neregistrovaný 18.11.08, 21:48

  Rozbalit 5. Vtip ne a tak -

 • Neregistrovaný

  - nechybí těm vašim ženám něco?

 • V 16.07.12, 09:47

  Rozbalit 6.

 • V

  Nepraktikuji a prakotikovat nikdy nebudu...ačkoliv jsem vdaná žena :-) Ale pokud to některé kolegyně doma praktikují, tak asi mají důvod... Asi by měl pan Smylers napsat příručku pro muže, co dělat, aby jejich ženy nemusely používat příručku paní Smylersové :-)

 • Pepulka 30.11.21, 23:53

  Rozbalit 7.

 • Pepulka

  No, tak to nevím, mě přijde, že většina z tohoto jsou docela dost nějaké žvásty a je to hodně daleko od nějaké reality... Třeba já se oblékám tak, jak se mi to líbí a je mi docela dost jedno, jestli se to bude líbit nějakému chlapovi nebo ne... Mrkněte se třeba sem, ženy, - https://www.onlinesekac.cz/second-hand-damske-kosile/c-11 a kašlete na nějaké rady takovýchto lidí :) Mějte se krásně.

 
Profil blogu
Profil sekce "Zlobivá"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:49

Přístupů:
1886132

RSS:
Toplist