Sex koučink aneb Umění potěšit muže

- Sex koučink aneb Umění potěšit muže
Rubrika:  Smyslná

Sex koučink aneb Umění potěšit muže

31.05.10, 11:44, autor: Erosenka
Na základě velkého ohlasů klientů na semináře pro ženy, vedoucí k jejich sexuálnímu rozvoji, se profesionální sex kouč, Julie Gaia Poupětová, rozhodla uskutečnit nový kurz pod názvem Umění potěšit muže. Tématem bude zlepšení vzájemného vztahu i sexu s partnerem.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Nové zkušenosti, návody a přístupy mohou ženy využít ideálně v době letních dovolených, kdy mají více prostoru na rozvoj partnerského vztahu a sexuálního života. Kurz Umění potěšit muže je určen všem ženám, které chtějí lépe proniknout do erotického světa mužů, které chtějí více porozumět mužskému vnímání sexu a jeho významu pro partnerský život.

 

 

Seminář Umění potěšit muže umožní


    * lépe porozumět mužské anatomii a tomu, jak se muži vzrušují
    * používat vědomě svou ženskou energii při vzrušování se s partnerem
    * poskytnout partnerovi inspirativní a nečekané zážitky
    * naučit se některé nové dotekové techniky
    * dozvědět se, jak více upoutat pozornost muže
    * být kreativnější při dávání potěšení
    * rozvíjet své jedinečné ženské dovednosti a schopnosti
    * snadněji vytvářet prostředí a příležitosti pro erotično ve vztahu

 

 
 

Seminář je svou náplní unikátní a v Česku nemá obdoby. Je veden zážitkovou, edukativní formou, s prvky psychologie, partnerské a sexuální komunikace. Nejedná se o praktické cvičení. Ženy, které se podobných kurzů zúčastnili, potvrzují, že si odnášení zejména jiný pohled na sex, klid, pohodu a sebejistotu, že mohou být v této oblasti šťastnější a spokojenější nebo, že třeba jen dokáží zpestřit a oživit stereotypní partnerský vztah o nové zážitky a impulsy.

 

 

Julie Poupětová  komentuje: „Pokud chcete svého muže lépe poznat, porozumět tomu, kdy je nejvhodnější okamžik na realizaci Vaší společné sexuální touhy, pokud chcete být atraktivnější, zajímavější a více vzrušující partnerkou, přijďte se podívat na kurz, který je určen výhradně ženám. Jistě svého partnera velice dobře znáte, ale budete možná překvapená, co všechno o něm nevíte, co všechno vnímá, z čeho se těší a čím ho můžete příjemně překvapit v sexuální oblasti!“
 
 

Kurz se koná  7. 6. 2010, již nyní je téměř zaplněn, proto byl přidán další termín a to 12. 7. 2010 v Praze.Více informací najdete na adrese www.sex-koucink.cz, kde se můžete zaregistrovat na tento i další zajímavé kurzy.


 
 
Kdo je Julie Gaia Poupětová?


Julie „Gaia“ Poupětová je první oficiální sex kouč v ČR. Již od roku 2007 pomáhá profesionálně řešit svým klientům řešit nejrůznější sexuální i životní situace. Pravidelně vede kurzy osobního rozvoje zaměřené na sexualitu a spiritualitu. Julie Poupětová absolvovala prestižní mezinárodní program TASC (The Art and Science of Coaching) pod vedením jeho zakladatelky Dr. Marilyn Atkinskon. V současné době dále  studuje Sex Coach Institute pod vedením Patti Britton a rovněž se vzdělává v rámci programu pro bodyworkery pod kalifornskou univerzitou IASHS (Institut for Advance Study of Human Sexuality). Kromě sex koučinku se dlouhodobě věnuje vedení pohybových lekcí pro dospělé, zejména v oblasti body&mind a od roku 2001 vede otevřené lekce jógy (www.yogapage.org). Rovněž se zaměřuje na životní koučink a práci s energiemi. Za základní pilíře své práce považuje své dlouholeté zkušenosti práce s lidmi, s tělem a energiemi, znalosti moderních psychologických postupů a neustálou chuť se dál rozvíjet.

 
Zdroj: TZ
 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1804478

RSS:
Toplist