Šárka Záhrobská: "Nikdy v životě jsem netančila!"

- Šárka Záhrobská: "Nikdy v životě jsem netančila!"
Rubrika:  Ze společnosti

Šárka Záhrobská: "Nikdy v životě jsem netančila!"

12.01.09, 01:59, autor: Kočička
"Nikdy v životě jsem ještě netancovala," přiznává mistryně světa v lyžařském slalomu z roku 2007, česká reprezentantka Šárka Záhrobská. Z úst atraktivní mladé dívky s krásnými dlouhými vlasy a sportovní postavou je to překvapující sdělení!

Čtenost -   Diskuze: (3
 

"Tanec se mi líbí, moc ráda se dívám na lidi, kteří to dobře umějí. Ale já tančit bohužel neumím," krčí Záhrobská rameny s málem až provinilým úsměvem. Taneční ji totiž, jak sama říká, "úplně minuly".

"Probíhají od podzimu do ledna, a to jsem vždycky na cestách po světě, na závodech a trénincích," vysvětluje dívka, která by od hodiny mohla přesedlat z lyžařské branže do světa modelingu.


"Doufám, že mi někdy vyjde trocha času, abych se aspoň něco z tance naučila. Ale trošku se bojím, že na něj nemám pohybová nadání," tvrdí Šárka, která naopak bravurně zvládá pohyby na světových slalomových tratích.


Záhrobská za sebou má už i první zkušenosti s focením, i když dosud nikdy nepózovala před objektivem jinak než jako vrcholová sportovkyně. Na své vlastní webové stránky se nedávno nechávala fotit ve společenských šatech.


"Šlo o to ukázat Šárku - slečnu a ne pořád jen Šárku - lyžařku," upřesňuje mistryně světa a vítězka jednoho ze závodů Světového poháru.


Jako krásná mladá žena netají, že i pro lyžařku světové úrovně je příjemné nalíčit se, načesat se, hezky se obléknout…


"Občas se trochu nalíčím. Nosím dlouhé vlasy a vůbec se nesnažím o nějaké sestřihy. V našem sportu je totiž nejpohodlnější vlasy si jednoduše stáhnout do culíku a můžu vyrazit na trať," vysvětluje.

Kamkoli přijde, stává se středem pozornosti mužského osazenstva. A nejen proto, že patří mezi absolutní lyžařskou špičku.


"Ale můžu říci, že pracovat jako modelka, to bych opravdu nechtěla," tvrdí.


A co šatník mistryně světa?
"Přes zimu jsem vlastně pořád ve sportovním oblečení. A už se těším, že na jaře zavřu zimní věci do skříně, vytáhnu sukni, šaty, tričko, svetr," uzavírá Šárka Záhrobská.

 

 
Zdroj: Korzo, FOTO: Korzo
 • Pavel 12.01.09, 18:17

  Rozbalit 1. Fandíme Šárce

 • Pavel

  Dotoho

 • Bamboocha 13.01.09, 10:55

  Rozbalit 2. Nedej se

 • Bamboocha

  Nedej se Šárko!

 • Mirek 16.02.09, 18:55

  Rozbalit 3. Je prostě eso

 • Mirek

  To co klan Záhrobských dokázal,je neuvěřitelný,ten kdo nerozumí lyžování to nikdy nepochopí,je to moc těžkej a krásnej sport,bohužel u nás nedoceněnej,ty všechny fotbalisti by se mohli od ní učit. Perfekt Šárko jen pokračuj takhle dál,děkuji za krásné zážitky při tvých závodech a držím palce a věřím ,že z Vencuwru tu placku taky přivezeš. Velká poklona ,lyžař Mirek

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
336281

RSS:
Toplist