Sámer Issa je bez dívky, do sexshopu se ale nechystá

- Sámer Issa je bez dívky, do sexshopu se ale nechystá
Rubrika:  Ze společnosti

Sámer Issa je bez dívky, do sexshopu se ale nechystá

02.12.08, 09:29, autor: Kočička
Zpěvák Sámer Issa (23), idol dívek a finalista první soutěže Česko hledá SuperStar, v současné době nemá žádnou přítelkyni. "Mám několik kamarádek, ale stálou přítelkyni ne, ani ji po pravdě řečeno nehledám," přiznává Issa.

Čtenost -   Diskuze: (3
 

To, že moderuje vlastní seznamku na internetové televizi, prý ale neznamená, že by si Issa chtěl tímto způsobem najít vážnou známost.


"Já jen zprostředkuji seznámení. Byl jsem moc rád, když se jednomu klukovi ozvalo tři sta dívek, já jsem ale se svým současným stavem spokojený," prohlašuje Sámer, jehož velkou touhou je prosadit se jako zpěvák i v zahraničí.


Pohybově nadaný Sámer Issa na sobě tvrdě pracuje. Momentálně také chystá nové cédéčko a spousty hodin tráví ve studiu. Dokonce omezil i své pověstné návštěvy večírků, na kterých býval kdysi velmi častým hostem.


"Občas se někam vypravím, ale opravdu nemám moc času, zřejmě i vánoční dárky budu nakupovat na poslední chvíli," říká Sámer.

 


Vánoce bez erotiky
Na rozdíl od minulých let se zpěvák pro dárky do sexshopů letos nechystá.
"To byl spíš takový žert, erotické srandičky jsem kupoval jen dobrým známým... Na tyhle Vánoce musím vymyslet něco normálního. Zatím ale nemám vůbec představu, co," krčí zpěvák rameny.Svátky u rodičů
Vánoční svátky Issa prožije u svých rodičů. A prý sám. Na klidné Vánoce v rodinném kruhu se moc těší, především pak na svého kmotřence, malého synovce, kterého delší dobu neviděl.


"Na Štědrý den budu s rodinou a pak pojedu do Děčína, kde se potkám s kamarády, se kterými se sejdu tak jednou, maximálně dvakrát za rok. Většinou v jednom kuse kalíme. A sami, ženské zůstávají doma," upřesňuje Sámer Issa.

 

 

 

ANKETA: Líbí se Vám Sámer Issa?


Celkem: 43 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo FOTO: Korzo
 • Neregistrovaný 02.12.08, 22:15

  Rozbalit 1. dobrej

 • Neregistrovaný

  V Superstár upoutal na sebe asi skoro každého a teď se o to snaží i dál. Jen to většinou není skvělou hudbou :-)

 • Neregistrovaný 03.12.08, 10:01

  Rozbalit 2. Daleko to dotáhne

 • Neregistrovaný

  Myslím si, že Sámer zrovna o bulvární články nestojí, tenhle je po dlouhé době pravdivý a slušný. Vidím, že to jde a záleží na novináři. Vždyť Sámer nic extra neprovádí a s holkama to nepřehání. Kamarádka nemusí být nutně milenka. Jinak jeho písničky i to jak tancuje, se mi moc líbí a myslím si, že to někam dotáhne. Konečně někdo, kdo se může srovnávat se zahraničními interprety.

 • Neregistrovaný 03.12.08, 14:04

  Rozbalit 3. hvězda

 • Neregistrovaný

  Sámer je především pěvecká hvězda, která se prosazuje v zahraničí a já mu moc držim pěsti.. Viděla jsem ho na koncertu ruského rapera Timatiho, kde vystupoval jako host a fakt dobrý, byla to skvělá party.:o)

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
336281

RSS:
Toplist