Radek John: "Vedu si černou listinu prolhaných novinářů!"

- Radek John: "Vedu si černou listinu prolhaných novinářů!"
Rubrika:  Ze společnosti

Radek John: "Vedu si černou listinu prolhaných novinářů!"

21.09.09, 09:36, autor: Kočička
Radek John (55), ještě nedávno jedna z nejpopulárnějších televizních tváří, přesedlal na politiku. A jako lídr strany Věci veřejné si rozhodně nevede špatně. V posledním průzkumu STEMu z 15. září se dokonce stal nejpopulárnějším českým politikem!

Čtenost -   Diskuze: (7
 

Na výsledky průzkumu STEM se můžete podívat TADY
Tvrdí však, že tyto výsledky do médií nepronikly díky nekalým praktikám politických oponentů i žurnalistů. I proto si vede černou listinu novinářů!"Je to tak. Na mě už novináři, hlavně ti bulvární, zkusili vytáhnout všechno, co byli schopni vymyslet," řekl nám John. "A ukázalo se, že to jsou lži a nesmysly, takže by se zesměšňoval každý, kdo by je dál šířil. I proto si vedu černou listinu novinářů, kteří lžou. Jsem si jist, že nebudou stát o její zveřejnění," dodal.Tucet cen TýTý na skříni

John, který v březnu odešel z TV Nova, ze svých prvních politických úspěchů podle vlastních slov nezpychl. A nehrozí to prý ani do budoucna."Dvanáct cen TýTý, které mám dnes na skříni, mi taky nestouplo do hlavy. Je třeba vědět, že po každém úspěchu nutně přichází pád, pokud není kam dál stoupat. Jak praví klasik: ,Chovej se slušně k lidem, když stoupáš nahoru. Budeš je potkávat, až budeš padat dolů.´ Fakt mi nejde ani tak o samotný úspěch, ale o to, jestli vede k něčemu dobrému. To je mnohem důležitější než nějaké ocenění. A něco dobrého v české politice, něco, co ji vyvede ze slepé uličky, bychom teď sakra potřebovali," myslí si John.Slunečný podzim se ho zatím vůbec netýká. Místo opalování se na slunci v babím létě a sbírání hub teď prý neví, kam dříve skočit.

 


"Podzimní dovolená? To se tedy musím zasmát hořkým smíchem. Není čas na rekreaci, když je tato země v krizi. Objíždím republiku a mluvím s lidmi o tom, co je třeba v České republice změnit a jak to změnit. Jestli se to nepodaří, bude to na houby. A pak na ty houby budu chodit stejně jako ostatní. Nic jiného nám totiž nezůstane," uzavírá John ironicky.

 
Zdroj: Korzo
 • Nelly87 21.09.09, 16:45

  Rozbalit 1.

 • Nelly87

  Věci veřejné znám díky jejich časopisu. Svými názory a řešeními je mi tato strana velice sympatická a i ve svém okolí jsem na ně zaregistrovala pozitivní reakce. Stejně jako panu Johnovi mi přijde divné, že média ignorují průzkum STEM, který VV přisuzuje 5%. Vzpomeňte si na Zelené v roce 2006, kdy jejich průzkumy zveřejňovaly snad půl roku!!!

 • Marten 24.09.09, 11:57

  Rozbalit 2.

 • Marten

  Líbí se mi, s jakým entusiasmem do toho jdou. Jejich programové návrhy jsou bez nadsázky v naší země revoluční. V zemi, kde se prezident "volí" veřejným hlasováním to chce posílit roli občana v politice jako sůl.

 • Bára 25.09.09, 08:44

  Rozbalit 3. Budu volit Věci veřejné

 • Bára

  I já znám Věci veřejné prostřednictvím jejich časopisu. Moc jim fandím a líbí se mi, že jen nekritizují, ale mají na vše rešení. Moc se mi líbí jejich řešení deficitu - Inventurou nemravných prodejů veřejného majetku, daňovou amnestií, zrušením poslaneckých nahrad. Brilantní. Žádné zvyšování daní...

 • Pason 11.01.10, 20:17

  Rozbalit 4. Investigativní žurnalista

 • Pason

  Sedm let podváděl svoji ženu, teď bude podvádět svoje voliče.... Ten v té politice chyběl....Třetí vedle Tupohlávka a Pablbka.

 • Zdeněk 13.02.10, 08:52

  Rozbalit 5. Věc veřejná.

 • Zdeněk

  Toho hnusného co z lidma provádí naše vláda mají všichni dost,a je třeba aby se v dusledku jejich přehmatů, také dopadla kryze na ně.Nesmí mít imunitu protože pak nás budu okrádat stále.Lhát lidem to by jim šlo,Navrhuji aby vláda, dostala exekuci na plat do doby než se zlepší situace.Hned budou moci v obyčejných rodinách zaplatit dluhy které spůsobují necitlivé zakony, daně a Td.Z čeho to ty lidi mají brát.Když z výplaty zaplatí co musí kolik jim zbyde pro rodinu.Je to můj názor a co vy pane John.Jak by ste to řešil? Zdeněk.

 • Synak z Ostravy 17.02.10, 13:12

  Rozbalit 6.

 • Synak z Ostravy

  Dobrý den pane John.Mě nezajímá váš soukromý život zajímá mě vaše práce a tu děláte velmi dobře.Jen se nebojte ukázat prstem na tu bandu zlodějů co kradou plnýmy hrstěmy.na tu bandu hovad co rozkradli naší zemi.Nebojte se jich,že na vás budou ukazovat prstem vy totiž křišťálovitější peníze nemáte.Ty už mají oni.Jen vám pane fandím ať se neposerete strachy když na vás budou tlačit.Ti křiváci co sedí u moci jsou hladový po penězích.Pojďme jim teda udělat čáru přes rozpočet.Hezký den vám přeje synek z Ostravy

 • san30 25.07.10, 21:18

  Rozbalit 7. prolhaní

 • san30

  ...ještě je třeba si vést knihu prolhaných ministrů viz ministr Bárta...co výmluva to lež...

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
381743

RSS:
Toplist