Proč nakupovat ve slevách

- Proč nakupovat ve slevách
Rubrika:  Novinky

Proč nakupovat ve slevách

07.11.12, 00:00, autor: LadyAnn
Se slevami a slevovými servery jako by se roztrhl pytel a jedna nabídka trumfuje druhou. Na své si přijde opravdu každý. Proč je dobré nakupovat na slevových portálech a proč nás to tak baví?

Čtenost -   Diskuze: (3
 


    Milujeme slevy

Z čistě psychologického hlediska působí snížení ceny na lidský mozek velmi pozitivně a motivuje nás k nákupu. Pocit, že jsme nakoupily tak zvaně hodně muziky za málo peněz, nám dělá zkrátka dobře. A naší peněžence také.

 

    Dopřejte si, po čem toužíte

Rády si užíváte dobré  jídlo v doprovodu svého partnera, nebo třeba kamarádek, ale ne vždy si to můžete dovolit? I v tom případě je vhodné nakoupit na slevovém serveru. O kvalitu služeb se nebojte. Gastronomické podniky se chtějí předvést v tom nejlepším světle, aby se k nim lidé opakovaně vraceli. Proberte se například slevami v Praze – z pestré nabídky chutí si jistě vyberete.

 

    Pečujte o svou krásu

Ať už si chcete dopřát příjemnou masáž, péči kosmetičky nebo si zacvičit pod vedením profesionálního lektora, na cestě za spokojeností  se sebou samou už nestojí žádná překážka. Nesnižujte své nároky, využijte raději nabízených slev a společně se svou kamarádkou si užijte, co se vám líbí.

 

    Cestujte bez omezení

Je libo víkendový  pobyt v některém z evropských hlavních měst? Nebo si raději vychutnáte romantický víkend pro dva v krásném lázeňském resortu? Každému podle jeho přání. Vyberte si, co vám bude nejvíce vyhovovat, domluvte si termín, a pak už stačí jen sbalit kufr a vyrazit na cestu.

Zajímavé akční  nabídky platí nejen pro cesty do zahraničí, ale i v tuzemsku. Zaujmout vás mohou krom Prahy i slevy v Brně, Ostravě, či dalších městech, nebo naopak v dech beroucí české přírodě.

 

    Cena klesá, kvalita se nemění

Všechny zmiňované  možnosti jsou jistě lákavé, důležité je však zmínit, že sleva z ceny ani zdaleka neznamená pokles kvality nabízených služeb a zboží. Firmy nabízející své produkty tímto způsobem pochopily, že o zákazníka je nutné se starat vždy stejně bez ohledu na to, jestli platí slevovým voucherem, nebo platební kartou. Skvělé dojmy z využité služby jsou proto dnes již samozřejmostí.

 
Zdroj: PR
 • Darek 20.08.18, 20:27

  Rozbalit 1.

 • Darek

  Já se při nakupování snad úplně všeho dívám samozřejmě na kvalitu, ale rozhodně mne zajímá také životní prostředí, jsem si vědom toho, co nás tu za pár let může čekat... Typickým ideálním příkladem nákupu je například bazén od https://www.albixon.cz/ , kde skloubíte jak kvalitu tak i šetření životního prostředí ;-)

 • Lenka 29.08.19, 02:05

  Rozbalit 2. Slevy

 • Lenka

  Abych pravdu řekla, tak já se při nakupování většinou snažím nenechat se zlákat různými slevovými akcemi. Většinou totiž nejsou tak výhodné, jak se může zdát. To ovšem neznamená, že se při nákupech nesnažím ušetřit. Poměrně často například používám slevové kupóny z https://slevovykupon.net/ Díky těm se dá ušetřit celkem dost.

 • Věra 08.09.19, 22:06

  Rozbalit 3. Slevy

 • Věra

  Já ve slevách nakupuji velmi ráda. Hlavně pak tedy potraviny. Každý týden sleduji letáky ze supermarketů, abych měla představu o tom, kde mají jaké slevy. Je ale pravda, že slevy se snažím vychytávat třeba i při nakupování přes internet. Ve spoustě českých eshopů jde dnes například uplatnit různé slevové kupóny. Ty se dají sehnat například tady: http://kuponozdroj.cz/

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
301629

RSS:
Toplist