Prumirné hodnocení: (100%)
Hodnotil 1 čtenář
Neregistrovaný 08.10.08, 18:42
1. krásné
Bylo to velice hezké a obdivuhodné to nejhezčí video co kdy sem viděla hezká akustika kdy by to viděla moje mamka šílela by radostí moc hezké tak čau.
Že jsem malá? Nevadí! Každý si mě pohladí.
|