Poslouchejte co se stalo, dítě se nám narodilo ..

- Poslouchejte co se stalo, dítě se nám narodilo ..
Vyšlo v blogu:  Kočička

Poslouchejte co se stalo, dítě se nám narodilo ..

22.09.08, 17:39, autor: Kočička , Hodnocení: 92% (3 hlasy)
No teda ne tak úplně nám. Spíš u Vesíků. Narodil se chlapeček Víteček :)

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Milej, mladej, úplně čestvej Vesíčku Vítečku, já Tvoje sudička Kočička Ti přeju do života vážně to nejlepší. Potká tě spouuuuuusta zajímavých lidí, zajímavých věcí, uvidíš celý svět, budeš umět to, co Tvoji rodiče ani nepochopí, budeš mít spoustu děvčat a všechny budou prima.

 

Až ti bude 18, tak se píchneš o trn, ale neboj se, budeš mít tetanovku. Vaši Tě nechají včas očkovat, takže se ti zase nic nestane.

 

Až Ti bude 22, tak Ti praskne prezervativ! To budou dost nervy, ale neboj, zvládneš to, díky této předpovědi budeš mít doma v šuplíku vedle prezervativů i Postinor (což je tableta, kterou budeš muset slečně dát do 72 hodin po styku).

 

Až Ti bude 35, tak se na Tebe zle oboří ředitel podniku, kde budeš pracovat a budeš s ním mít velký konflikt. Ale neboj se. On to bude starej vztekloun, takže kdo z té bitvy vyjde vítězně budeš Ty, páč ředitel dostane infarkt z velkého množství rozčilování a z cholesterolu.

 

A to je tak zhruba všechno zlé co Tě v životě čeká. Dál už jen samá pozitiva a sociální jistoty. Takže vítej mezi námi chlapečku Vítečku a Enjoy!

 

 

 

 

 

 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Hodnotili 3 čtenáři | Průměrné hodnocení: (92%)

Obezita a její faktory

Obezita trápí čím dál tím víc lidí, v České republice je jí postiženo 29 % mužů a 40 % žen. Nejčastěji bývá spojena se zvýšeným příjmem potravy na jedné straně a nedostatkem pohybu na straně druhé. Velkou roli hrají i vrozené dispozice, hormonální vlivy, pravidelnost stravování, psychický stav a další možné faktory. Obezita není jen estetickou vadou, ale především představuje vážný problém zdravotní.
autor
O autorovi
autor
autor

Že jsem malá? Nevadí! Každý si mě pohladí.
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Kočička"
Profil blogu
Založen:
2.7.2008 13:55:57

Přístupů:
90212

RSS:
Toplist