Pomáhat druhým se rozhodlo již 98 096 Dobrých andělů

- Pomáhat druhým se rozhodlo již 98 096 Dobrých andělů
Rubrika:  Novinky

Pomáhat druhým se rozhodlo již 98 096 Dobrých andělů

19.12.18, 00:00, autor: Plavovláska
Dobrým andělem se stává každý, kdo přispívá nadaci Dobrý anděl a prostřednictvím pravidelných finančních příspěvků tak pomáhá rodinám s dětmi, které zasáhla vážná nemoc.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Díky těmto darům pak mohou jejich rodiče uhradit výdaje spojené s léčbou - například častou dopravu do nemocnice, doplatky léků, speciální stravu, zdravotnické pomůcky, rehabilitace a další potřebné terapie.

 

Dobří andělé pomáhají v České republice
„Celkově již dárci pomohli 6 026 rodin. Dobrých andělů, je aktuálně 98 096. Děkujeme všem, kteří se rozhodli nezištně pomáhat druhým. Každý den vidíme, že i malý příspěvek pomůže a dokáže vykouzlit úsměv na tváři,“ vzkazuje čtenářům Petr Sýkora, spoluzakladatel nadace Dobrý anděl.

 

Naprostá transparentnost
Veškeré příspěvky dárců nadace Dobrý anděl odevzdává potřebným rodinám do posledního haléře, protože je její provoz hrazen ze soukromých zdrojů Petra Sýkory a dalších filantropů. Navíc získává každý dárce, který se zaregistruje na www.dobryandel.cz, i přístup do svého Andělského účtu, kde vidí konkrétní příběhy rodin, kterým pomáhá. Aktuálně nadace každý měsíc přijme asi 85 nových žádostí o pomoc a celkem odesílá příspěvky více než 3 000 rodin.

 

 

Petr Sýkora s rodinou, které pomáhají Dobří andělé

 
Zdroj: TZ
 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
312982

RSS:
Toplist