Polovina lidí v manželství podvádí

- Polovina lidí v manželství podvádí
Rubrika:  Smyslná

Polovina lidí v manželství podvádí

27.02.20, 00:00, autor: Erosenka
Alespoň podle nového průzkumu, který se prováděl v Itálii, je 55% ženatých mužů a 45% vdaných žen nevěrných.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Šedesát procent záletů začíná na pracovišti a k nemanželskému sexu většinou dochází mezi druhou a třetí hodinou odpoledne, tedy během polední přestávky.Přibližně polovina odhalených záletníků a záletnic doplatí na nesmazanou zprávičku v mobilu, 20 procent na email a 10 procent osob věnujících se mimomanželským aktivitám se dostane do potíží kvůli anonymním dopisům.


Jak uvádí Italská asociace rodinných právníků, nevěra je nejrozšířenější v Milánu, ale Řím zaostává jen o chlup.Případ premiéra Berlusconiho, který se bude po dvacet letech manželství rozvádět, tedy není žádnou výjimkou. Jeho ženě už došla trpělivost s prý nekonečnou řadou mladých tanečnic a hereček. Dalším známým záletníkem byl režisér Federico Fellini, jemuž to ale manželka zřejmě tolerovala.Jen ve třiceti procentech záletů jde o dlouhodobé vztahy.
Zbytek Italů a Italek se podle listu Telegraph věnuje spíš jednorázovým záležitostem. Využívání Facebooku a dalších společenských sítí vede k tomu, že se prý zvyšuje počet lidí, kteří si sice s nikým mimo manželství nezačínají vážně, ale zato se záletům věnují opakovaně.Italské zákony přitom až do roku 1981 uznávaly zabití při ochraně cti, na jehož základě mohl soud uložit lehčí trest muži, který zabil nevěrnou manželku.


V dnešní době si přibližně polovinu aférek partneři tolerují.

 
Zdroj: Archív 2010
 • Maggie 27.10.10, 10:21

  Rozbalit 1. Polovina podvádí

 • Maggie

  a ta druhá se nepřiznala:)

 • Blassen 27.10.10, 18:25

  Rozbalit 2.

 • Blassen

  viděl bych to stejně ;-)

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1096735

RSS:
Toplist