Podívejte se, jak to nyní vypadá v Chorvatsku

- Podívejte se, jak to nyní vypadá v Chorvatsku
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Podívejte se, jak to nyní vypadá v Chorvatsku

24.11.14, 11:15, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Chorvatské pobřeží každoročně láká tisíce turistů k prožití nezapomenutelné letní dovolené. Mnohé z nás, kteří zde již někdy zamířili, jistě napadlo, jak vypadají jednotlivé destinace po skončení hlavní turistické sezóny.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Patříte-li mezi zvědavce nebo zájemce o zodpovězení těchto otázek, pak nepřestávejte číst následující řádky. Prozradíme vám, jak vypadá proslulá Makarská, Baška voda nebo další známá letoviska.

Na aktuální situaci se podívejte online

Chcete-li vědět, jaké počasí panuje v Chorvatsku nyní, pak můžete využít některé z množství webkamer, jež jsou součástí oblíbených chorvatských destinací. Zkontrolovat můžete aktuální dopravní situaci, ale také se přesvědčíte o tom, se podzim u moře se od toho českého v mnohém neliší. S největší pravděpodobností budete svědkem zamračené šedé oblohy a pobřeží, jež bičuje svěží vítr od moře.

Zajistěte si dovolenou first minute

Aktuální meteorologická předpověď pro Jadran vás však s největší pravděpodobností neodradí od návštěvy tohoto okouzlujícího místa během hlavní letní sezóny. Letní dovolenou lze díky tzv. first minute nabídkám vybírat již nyní. Málokdo si totiž uvědomuje, že takovým předčasným nákupem může na své letní dovolené ušetřit zajímavé finanční částky. Pokud sázíte na nákup zájezdu na poslední chvíli, pak mějte na paměti, že ne vždy se mohou vaše představy setkat s realitou a volnou kapacitou.

Zkraťte si zamračený podzim výběrem letní dovolené

Přesto, že je letošní podzim teplotně nadprůměrný, zamračené počasí a málo slunečního světla páchá na naší psychice nemalé škody. Pokud i vy propadáte podzimním depresím nebo podobným chmurám a splínům, pak se právě nyní zaměřte na výběr letní dovolené. Vybírat můžete z mnohých nabídek tuzemských i zahraničních cestovních agentur a kanceláří, které jsou již na letní sezónu 2015 řádně připraveny. 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
11774

RSS:
Toplist